melty Fashion : Czechoslovak TopModel 2015 se stala Tatiana Zvolská

Soutěž Czechoslovak TopModel má vítězku pro rok 2015. Top modelkou se podle poroty stala patnáctiletá Tatiana Zvolská. Vítězky vybírají špičkoví modelingoví agenti z celého světa - a Tatiana tak bude asi brzy vidět v Tokiu, Miláně, nebo Barceloně.

Třetí ročník modelingové soutěže Czechoslovak TopModel, jež vyvrcholila finálovým večerem ve čtvrtek 26. 11. 2015, zná svou vítězku. Stala se jí patnáctiletá Tatiana Zvolská ze Škvorce u Prahy. Tatiana převzala gratulace nejen od ředitelky soutěže Simony Krainové, ale také od loňské a předloňské vítězky Nikoly Krůželové a Kateřiny Kozlové.

Na druhé pozici Czechoslovak TopModel se umístila čtrnáctiletá Laura Lukáčová z Chebu a třetí místo obsadila šestnáctiletá Nikola Říhová z Prahy. O budoucích modelkách rozhodla desetičlenná porota složená ze zástupců špičkových modelingových agentur z celého světa – pařížských a newyorských Women, londýnských Models 1, milánské Why Not, tokijské Donna Models, barcelonské Trend a dalších. Jediným domácím zástupcem byl předseda poroty Martin Brát, headbooker pořádající agentury Czechoslovak Models. Která finalistka se ti libí nejvíc?

Zdroj : Czechoslovak Models