Blogerka roku 2015 : Vítězky jsou naměkko . . . přečtěte si jejich ranní blogy !

Ecrit par

České blogerky si odnesly ze slavnostního večera v Karlíně ceny Blogerka roku 2015, a teď se vítězky probouzí s pocitem zadostiučinění. Petra Lovely Hair, Shopaholic Nicol, i severská spojka Tereza In Oslo se už vrátily na své blogy, aby poděkovaly za hlasy, a napsaly své první dojmy.

Hlasovali jste jako šílení, a včera díky vám odcházelo sedm blogerek z Karlínského divadla s nádherným dojmem. Blogování na plný úvazek je docela fuška a v podstatě tvrdý byznys, a kdo ze sebe tento rok vydal nejvíc, dostal za to včera největší cenu České republiky v blogosféře. Vedle cen Utubering a našich cen melty Future Awards, kde kombinujeme ocenění pro mladé Youtubery i umělce dohromady, je Blogerka roku a Bloger roku největší a taky nejrespektovanější cenou. A protože hlasujete vy - vybrali jste neuvěřitelně citlivě následující osobnosti : Shopaholic Nicol, Petra Lovely Hair, A Cup of Style, Kitchenette, My Cooking Diary a Tereza In Oslo jako ženy, které mají na domácí scéně největší drive, invenční přístup k postování, a kreativní nápady. Blogerky se z Karlína hned svěřovaly se svými dojmy na sociálních sítích.

Překvapení večera, Shopaholic Nicol, přes velkou šanci, že znovu vyhraje Teri Blitzen, zabodovala a šla si pro cenu za Video blogerku roku 2015. "Já asi nevím co říct než DĚKUJU! MILUJU VÁS!! #blogerkaroku #umrustestim #shopaholicnicol". A z Facebooku bylo vidět, že si ji Češky cení letos hlavně za to, že tvrdě pracovala a nesmírně zlepšila svoje posty na Youtube. Gratulujeme, Nicol!

Rekapitulace vítězek Blogerky roku 2015

Petra Lovely Hair přemohla rodinné komplikace a dostavila se na pražský slavnostní večer s manželem. A dobře udělala - už potřetí v řadě si šla pro cenu za svoje make-up a beauty tutorialy, které na Youtube odebírá přes sto tisíc lidí. "Já vůbec nevím co říci, než jen obrovské DĚKUJI, mám vás moc ráda." Petra získala první místo nad Lucií z Get The Louk, která má na Youtube o třicet procent víc followers, než Petra. Ale fanoušci rozhodli sami - a Petra vydrží na Beauty trůnu ještě jeden rok.

Skvělý post jsme si ráno přečetli od Terezy in Oslo. Jako správná Lifestyle blogerka na nic nečekala a šla sdílet všechny svoje dojmy se svými followery. "Vraťme se do druhé řady... zní znělka a rozezní se hlasité bubny a ve mně hrkne. Wow... tak tohle bude pecka. Tohle má grády. Mojí kategorií se začíná a čtou se nominované blogy. Já si v duchu říkám při každém dalším nominovaném blogu "tahle vyhraje", "tahle vyhraje", "tahle vyhraje", "tahle vlastně taky může zfleku vyhrát"... bum... obálka je na pódiu... Když se obálka pomalu rozlepuje, vnímám jenom, že mi John Erik bere z ruky foťák a kabelku... jako by mě na něco připravoval.. a pak už jenom slyším, že cena poputuje trochu na sever a ... pak už si toho moc nepamatuju. Uvnitř mě se spustí najednou něco obrovského. Oslavný ohňostroj mi bouchá v celém těle a v hlavě mi bliká alarmující nápis "nemáš proslov" a hned vedle něj "tak to chci vidět, jak tam dojdeš". Je mi to jedno. Obrovská vlna euforie mě zvedá ze židle. Vidím modro. A už stojím na pódiu v tom nádherném divadle a jenom si pamatuju, že říkám něco o motivaci a asi desetkrát řeknu slovo "děkuju". Pak už mě celou rozstřesenou Johni líbá na tvář a já tam sedím jako v Jiříkově vidění a silou vůle zamačkávám slzu." Ok, my taky zamačkáváme slzu, aby se neřeklo že nás to zas tak moc dojímá, a jdeme se na melty.cz konečně věnovat chlapům! See you soon :) #melty Kdo si podle vás cenu letos zasloužil nejvíc?

Zdroj : melty/Blogerka roku