Blogerka roku 2015 : Vybrali jsme naše 3 favorites v kategorii Life

Ecrit par

Semifinálové hlasování na Blogerku roku 2015 je spuštěno, a vy určitě taky vybíráte, komu dáte svůj hlas. Blogerkou roku v Life kategorii by se podle nás měla stát některá z těchhle tří kreativních holek.

Mít tak chuť k životu jako mají české blogerky! Objevování pro virtuální deník se poslední dobou rozjelo rychlostí skejtu z vršku Milady Horákové až dolů ke kostelu. Ne každý tu pekelnou jízdu dovede uřídit, ale najdou se v kategorii Lifestyle blogy, ze kterých energie a potenciál doslova leze z obrazovky. Baví nás jich celá řada, včetně easy riderky Natiness a Anie Songe. Tohle jsou blogy, na které se člověk tak strašně rád vrací...protože se nemusíme bát, že na nás bude koukat selfie duckface, nebo že vedle fotek to bude postrádat milé komentáře. A nebo taky, že denní blogování bude spočívat v postování shaků z poslední kolekce banánů a někde na pozadí bude smutný vypelichaný kobereček / popřípadě yorkšír /. Místo toho dáváme v melty divokou kartu těmhle třem Lifestyle blogům : Ema Mele, La Petite Anne, a Život Podle Lucie.

La Petite Anne

Nejlepší je, když je lifestyle blogerka opravdu kreativní duše. Nemusí si všechny DIY a tipy dělat sama, ale měla by koncepty a obsah umět prodat. I o tom blogerský brand je, pochopit rychle to, v jakých limitech vkusu se pohybuje. A že to u La Petite Anne na blogu vypadá hodně dobře! Skvelá čistá grafika, dobře ´uklizené´ tématiky. A všechno u Anne máme chuť zkusit. Hledat se musí umět, a platí to i o Pinterestu!

Jak hlasovat do Blogerky roku 2015?

Ema mele

Ema dobře ví, proč svůj čas investuje do blogu. Má totiž přirozený scénáristický ´šestý smysl´, a všechny její krátké storky jsou perfektně vypointované. Nemusíme si žádat kvantitu, stačí, když to sedí v takhle briskní formě! Ema Mele má svůj ´stand up comedy´ time na svém malém blogu, a měla by v tom pokračovat.

Život podle Lucie

Lucii už samozřejmě všichni znáte, jako by to byla vaše nejlepší kámoška. Myslí jako vy, žije jako vy, a bere věci s nadhledem. Protože kdyby ne, tak ... však víte. Tenhle cute/angry styl použivá hodně sloupkařů i blogerek, ale Lucie Van Koten, alias Život Podle Lucie, to umí fakt na jedničku. O co, že to vyhraje :) Pro koho hlasuješ ty?

Zdroj : blogerka.cz/blogy