melty Fashion: Boyish-styl Cary Delevingne a Kristen Stewart

Ecrit par

Ve světě mody převládla klučičí nálada! V podzimních kolekcích snad všech modních značek naprosto zvítězil androgynní - unisex styl, oblíbila si ho i řada celebrit.

Nechte se inspirovat i vy, Cara Delevingne či Kristen Stewart jsou nejlepšími vzory. Pokud nadchne i vás, máme pár rad , jak na to. Než vyrazíte nakupovat nové kousky, mrkněte do skříně svého přítele. Možná se tam najde zajímavá kravata, sako nebo i džíny. Nakombinujte si nový outfit, ale pamatujte přitom, že tento styl je vlastně sportovní i elegantní zároven, to je jeho kouzlo. Z barev vítězí rozhodně černá a bílá, doplněná další výraznější barvou-skvělá je například červená, žlutá nebo modrá. K tomuhle stylu patří i výrazné vzory, a to zejména kostky a proužky. Nakonec je třeba vše doladit výraznými doplňky,jako na šla Cara Delevingne na úvodní fotce. Řetězy, cvoky, klobouky, kšiltovky a velké pánské hodinky, jsou detaily, které tento styl vyžaduje.

Tahle unisexová móda bude vevodit podzimu a snad žádný významný výrobce oblečení se mu nevyhne. Díky ní se ženy budou cítit drsnější a silnější. Že by citlivkám odzvonilo? Je to tak, feminismus zvítězil na plné čáře, a to i v oblékání. Kouknem-li se na pánskou módu, ta má naopak tendenci muže zjemnit. Letos si to zkrátka vyměníme. Klukům necháme růžovou, květinové vzory a půjčíme si od nich kravaty. A budeme zvědaví, kdy dojde i na sukně. Tahle manifestace pojetí genderu je velmi zábavná. Pohrajte si s tímto stylem i vy, protože slušet může každé, koukni jak na to jde Kristen Stewart. Super fotky najdeš na tomhle Instagramu . Navíc je tahle móda opravdu pohodlná, vevodí jí totiž volná trička, tepláky a boty na platformách. Zkrátka už žádné podpatky a šněrovačky. Vyměníš i ty sukni za kalhoty?

Zdroj : Miskha