Femme Armeria : Může se stát Objevem roku v soutěži Blogerka roku !

Ecrit par

V kategorii Cosmo objev soutěže Blogerka roku se ve finálové TOP 10 ocitla vedle CCumrik i Femme Armeria. Femme Armeria, neboli Nikol Kouklová, se tak po odchodu z Bloges Robes zase nechává vidět. Navíc, ve fashion sféře se jí teď povedla jedna docela slušná věc.

melty : Jsi vybraná do top 10 v kategorii Cosmo Objev Blogerky roku 2015. Je to pro tebe překvapení? Kdo podle tebe vyhraje?

Femme Armeria : Musím se přiznat, že když jsem viděla semifinálové vyhlášení Blogerky Roku 2015, byla jsem trochu skeptická. Poslala jsem odkaz s hlasováním pár svým kamarádům na Facebooku, sdílela to na blogovém profilu, ale nijak extra jsem se nepropagovala. Takže ano, byla jsem mile překvapená, když jsem se celkem společensky unavená o víkendu dozvěděla, že jsem ve finálové TOP 10. Bylo o důvod víc nalít si ještě jednu sklenku :) Pochopitelně jsem v první minutě měla šílenou radost, ale v té druhé jsem si uvědomila, že jde skutečně do tuhého.

Kdo je v TOP 10 Blogerky roku v kategorii Fashion?

melty : Už víš, co si na vyhlašování Blogerky roku 24. listopadu vezmeš na sebe?

Femme Armeria : Jak u mě bývá zvykem, připravím se večer předtím nebo pár hodin před samotným vyhlášením. Bude to tedy překvapení tak trochu i pro mě samotnou v čem vyrazím :)

melty : Poslední fashion editorial 'Jsem konceptem' jako když vypadne z časopisu Dolce Vita. Kolik stál příprav, a jak jsi si focení jako modelka užila?

Femme Armeria : Focení s kamarádkou Angelinou Nga Le si vždy vemi užívám. Při focení s Angeé se nevnímám jako modelka, ale jako herečka, která ztvárňuje nějakou představu a vystihuje ji. Ostatně tento editorial se fotil jako koncept o blogerkách - kde všude a za jakých okolností se samy fotí. Editorial se nafotil za šest hodin i s nezbytnými estetickými přípravami a přesuny. Nepočítám do toho produkční a přípravnou práci s návrhářkou Zuzkou Kubíčkovou, kterou jsem odvedla předtím.

melty : Editorial, kde máš všude mobil v ruce, jasně odráží to, co se dneska v módě děje. Když se nevyfotíš sama, jako bys nebyla. Do kterého roku podle se tebe budeme jako generace selfie dál fotit? 2060? Navždycky?

Femme Armeria : Myslím si, že to omrzí jako jednou všechno...

melty : Jak by se ti nosila kolekce Zuzany Kubíčkové na letošní zimní eventy? Vybrala by sis nějaký její model?

Femme Armeria : Vybrala bych si všechny! Nechci se opakovat, protože jsem to napsala už nejméně do dvou mých článků, ale v Zuzčiných modelech se cítím jako ve své druhé kůži!

melty : Představ si, že jsi pozvaná na večírek americké VOGUE jako první česká blogerka společně s modelkou Petrou Němcovou. Párty je v New Yorku. Ty dorazíš, a tam cedule - přísně zakázano fotit mobilem. Vydržíš to bez selfies, když je všude kolem tebe tolik známých lidí?

Femme Armeria : Na večírcích tohoto typu je to pravidlem, ale to i třeba na natáčení Hollywoodských produkcí. Musí se hold počkat na oficiální fotografie od najatých fotografů. V létě jsem natáčela s hollywoodskou star Seanem Beanem a dopředu mě produkce varovala, abych ani nezkoušela na place vytahovat mobil. Bylo pro mě tedy strašně hezké gesto, že když jsem skončila s natáčením, svolil sám Seany, že jestli s ním chci fotografii, tak teda jo :)

melty : Všimla jsem si že jsi před pár hodinami vyhlásila Velkou Vánoční soutěž. O čem je a do kdy běží?

Femme Armeria : V létě jsem na svém blogu spustila #femmearmeriacontest soutěž a ta se setkala s velkým ohlasem. Rozhodla jsem se to opakovat a kdy jindy čtenáře obdarovat, než na Vánoce. Soutěžící mají ale posílat fotografie na téma barvy podzimu, takže jsem se zase tolik nezbláznila :) Soutěž s názvem Christmas contest potrvá až do 5.prosince a ve hře jsou skutečné krásné výhry v celkové hodnotě 60 tisíc korun. Mimo jiné i mobil Sony Xperia M4 Aqua. Zájemci mohou posílat své soutěžní fotografie do zpráv na Facebookový profil Femme Armeria (https://www.facebook.com/femmearmeria/) nebo se označovat na Instagramu pod hashtagem #femmearmeriaradarozdavaradost. Pro koho hlasuješ v kategorii Cosmo objev ty?

Zdroj : melty