Femme Armeria : Svatba, Vary a státnice najednou !

Ecrit par

Tohle muselo být hodně šílených pár týdnů. Blogerka a herečka Nikol Kouklová se totiž rozhodla, že se narychlo vdá za svého dlouholetého přítele, herce Karla Heřmánka mladšího. A do toho uzavírala divadelní sezonu i studia!

Potkali se na přijímačkách na DAMU, a chodí spolu už čtyři roky. Mysleli jste si, že blogerka Nikol Kouklová si proto svatbu s přítelem Karlem Heřmánkem pečlivě naplánuje do posledního detailu? Omyl. Všechno od nápadu se vzít až po obřad trvalo jenom tři týdny! Nikol Kouklová tak pořádně překvapila dokonce i svoje kolegy z branže na festivalu v Karlových Varech. Všichni se jí na večírcích nevěřícně ptali na to, jestli je to vážně pravda, že je Nikol vdaná. "Je to pravda, nakonec už to sami víte. Za poslední měsíc jsem měla dvě premiéry v divadle, udělala jsem státnice, a dva týdny zpátky jsem se vdala," shrnula pro melty Nikol Kouklová svoje obří novinky do jedné věty. Přiznejte, kdo z vás žije tak skvělý život jako Nikol a bere každou příležitost za pačesy? My to milujeme, a závidíme Nikol, že si věci v životě plánuje s takovou lehkostí!

"My jsme se rozhodli vzít tak tři týdny předtím, ale vzhledem ke státnicím jsem to začala řešit až v půlce června," dodává blogerka a herečka ke svojí svatbě. Ale proč se vlastně Nikol a Karel Heřmánek mladší rozhodli vzít tak rychle? Svatbu v rodinném kruhu Nikol a Karel připravili v lese za jedním středočeským městečkem a nakonec tam byli skoro všichni, které tam tahle dvojka mít chtěla. Podle Nikol se na 'jejich místě' prý berou tak maximálně tři páry ročně. "I proto jsme to schválně nikomu veřejně neříkali. Je to i o tom místě, které je na letní svatbu co jsem si vysnila jako dělané. Nechtěli jsme ten krásný les ostatním do budoucna 'ukrást'." Nikdy jsme v melty nepochybovali, že Nikol je asi největší romantik!

Celá svatba, narychlo spíchnutá a dávno hotová, je jako z filmu. "My oba dva ve vztahu pořád děláme impulzivní rozhodnutí. Když se třeba rozhodneme jet do Vietnamu, o tři týdny později už jsme tam jsme. Ani teď po svatbě nevíme, kam pojedeme na dovolenou, ale brousíme si drápky na Ameriku. Je možné, že za týden touhle dobou už tam budem! " Léto 2015 bude pro Femme Armeria evidentně ve znamení osobních radostí. Patří Nikol mezi vaše oblíbené blogerky?

Zdroj : Melty