Hra o trůny 6 : První teaser Game of Thrones 6 je plný flashbacků

Ecrit par

Do premiéry Hry o trůny zbývá pět měsíců, a HBO si dovolila vypustit první teaser. Dominuje mu hlas Maxe von Sydowa a Brana Starka.

Tenhle teaser ke Hře o trůny 6. série, která bude mít premiéru v dubnu 2015, neobsahuje žádné spoilery. Bezpečně víme jen to, že Bran Stark, který poslední sezonu úplně chyběl, je schopen vidět do budoucnosti, a v teaseru zaslechneme, jak říká "Nemají vůbec tušení o tom, co se stane". Branova vize se možná o něco obohatily od chvíle, co se setkal se skutečným tříokým havranem. Víc se dozvíme v sezoně, kde bude konečně nejen Bran, ale i výtečný Max von Sydow jako nový Tříoký havran. Všechno, co se událo ve Hře o trůny 5, směřuje buď k apokalypse, nebo příchodu mesiáše, což vede k nekonečným spekulacím o Jonu Snowovi a celém odkazu ságy George R. R. Martina. Co se stane, ví zatím jen Bran Stark.

Záběry v novém teaseru mají všechny do činění s fatálními událostmi, které nelze zvrátit : Setnuná hlava Neda Starka, oslepnutí Aryi Stark, useknutá ruka Jaimeho Lannistera, novorozeně Crastera měnící se v nového White Walkera, a taky vraždy Roba Starka a Jona Snowa ... "Díváme se, posloucháme, a pamatujeme si ... minulost je již napsána, inkoust je suchý." prorokuje von Sydow jako Havran. Jako poslední dva záběry za sebou dala HBO sekvenci umírajícího Jona Snowa a jeho nevlastního bratra Brana, jak se propadá do jiného fyzického těla ... můžeme si to vyložit různě. Bran se dovede převtělit do jakékoli bytosti, ovšem pokud je živá. Bude Bran jednat, aby zachránil Jona Snowa? Nebo chce HBO jen naznačit, že osud Jona Snowa je předem určen, navzdory jeho nečekané smrti? Uvidíme příští duben ... Sleduj všechny novinky o Hře o trůny na melty - začni odebírat složku Hra o trůny 6

Zdroj : HBO/Youtube