Hunger Games 3 : Česká kina, kde uvidíte premiéru už 19.11.

Ecrit par

Víte, že Hunger Games : Síla vzdoru 2. část teď bude i ve 3D kinech? A víte, kde všude můžete v den premiéry závěrečný boj Katniss Everdeen vidět? Tady jsou kina, která vám film nabízí jako první v ČR.

Česká premiéra Hunger Games : Síla vzdoru 2. část se koná v těchto kinech už 18. a 19. listopadu :

Středa 18. listopadu : Cinestar Praha - Černý Most, Cinema City Flora, Cinema City Galaxie, Cinema City Slovanský dům, Cinema City, Imax Vinohradská, Cinema City Zličín, Cinema City Letňany. Další města, kde premiéra ve středu : České Budějovice, Jihlava, Liberec, Mladá Boleslav, Modřice, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Ústí nad Labem.

Čtvrtek 19. listopadu - den oficiální ČR premiéry Hunger Games : Síla vzdoru 2. část : film najdete opět v síti Cinestar - Cinestar Praha - Černý Most, Cinema City Flora, Cinema City Galaxie, Cinema City Slovanský dům, Cinema City, Imax Vinohradská, Cinema City Zličín, Cinema City Letňany, ale také v dalších městech než v Praze (vybíráme ta větší) :

Brno - Art, Lucerna, Kino Centrum

Česká Lípa

Český Těšín

Děčín

Havířov

Hodonín

Hrádek nad Nisou

Jičín

Jihlava

Karlovy Vary

Kladno

Mladá Boleslav

Plzeň

Ústí nad Labem.

Co si na slavnostní premiéře o posledním Hunger Games filmu myslela představitelka Katniss Everdeen Jennifer Lawrence? "Je to trošku bizarní pocit, když je film konečně venku ... a ve skutečnosti už jsme se vším dávno skončili." Filmování Mockingjay Part 1 a Part 2 na sebe navazovalo velmi rychle, a tak se všichni herci, včetně Jennifer Lawrence, Joshe Hutchersona, Natalie Dormer a Gwendoline Christie loučili na place už v červnu 2014. Jennifer Lawrence teď přiznává, že loučení s Katniss jí stojí spoustu emocí. "Nemám pocit, že jsem se s Katniss ještě pořádně rozloučila." Vy se s ní musíte přijít rozloučit taky! Do kterého kina se chystáte na premiéru Hunger Games?

Zdroj : kinobox/ČSFD