Hunger Games 3 : Jennifer Lawrence na premiéře Síly vzdoru v Los Angeles

Ecrit par

Poslední a největší slavnostní premiéra Hunger Games : Síla vzdoru 2. část je tady. Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson a Woody Harrelson se ukázali na červeném koberci v Los Angeles. Zrovna ve chvíli, kdy se ukázalo, že Jennifer dominuje žebříčku hereček v Hollywoodu.

Kattniss Everdeen možná s posledním filmem Hunger Games : Síla vzdoru odejde, ale Jennifer Lawrence bude s přehledem dominovat dál. Právě se totiž ukázalo, že druhým rokem kraluje žebříčku hollywoodských hereček, a je nejen nejvlivnější, ale taky nejlépe placenou ženou mezi všemi ostatními. Jennifer asi neměla včera v Los Angeles čas myslet na to, že je potvrzenou královnou na pomyslném trůnu, protože poslední premiéra filmu Hunger Games : Síla vzdoru 2. část ji zaměstnávala dost. Vzala si na ni dokonale padnoucí sněhově bílé šaty z dílny Dior, a nechala si natočit svoje blond vlasy.

Josh Hutcherson (Peeta Mellark) ji doplňoval ve vínovém obleku, a její filmový Gale Hawthorne (herec Liam Hemsworth) si na sebe vzal klasickou šedou. Hned po Jennifer působila během větrného večera v Los Angeles nejvíc étericky Natalie Dormer v šedozlaté róbě od Vivienne Westwood. Woodymu Harrelsonovi by asi připadla první příčka v počtu vykouřených jointů před premiérou.

Hunger Games filmy už studiu Lionsgate vydělaly neskutečných 720 miliard liber po celém světě. Těžko překonatelná částka, a navíc, ještě ne finální ... třeba v České republice jde Hunger Games : Síla vzdoru 2. část do kina až 18. a 19. listopadu (tady najdete seznam premiér).

Zvítězí Katniss a celá revolta proti prezidentu Snowovi? Bude Katniss měnit Panem a vládnout, pokud vyhraje? Bude Peeta Mellark zpátky v realitě, nebo je nenávratně ztracen? My se nemůžeme dočkat, až na tyhle otázky dostaneme po premiéře odpověď! Kolik si myslíte, že Jen vydělává peněz jen pro sebe?

Zdroj : Daily Mail