Hunger Games 3 : Nemám rád Peetu Mellarka, řekl Josh Hutcherson

Ecrit par

Josh Hutcherson odmítá věřit v Peetu Mellarka. Jak tenhle paradox vysvětlil herec, který se objevuje v novém a posledním filmu Hunger Games : Síla vzdoru 2. část?

Diváci Hunger Games se loni v kině shodli na tom, že pohled na Peetu Mellarka v laboratoři kapitolu je pěkně bolel. Za to, že prezident Snow mu chtěl vymýt mozek, sám Peeta nemůže. Ale Joshe, který tuhle postavu hraje, to navždycky přesvědčilo o tom, že svojí postavě v Mockingjay sérii nesmí věřit. Josh Hutcherson přiznal, že má mnohem radši Galea Hawthronea. V rozhovoru s časopisem Cosmopolitan řekl "upřímně, radši bych se přiklonil ke Galeovi. Já se občas pohybuju na hranici šílenství a agresivity. Gale mnohem víc stojí za tím, v co pevně věří - jako to mám já v osobním životě," řekl Josh. Dodal ale, že jednu vlastnost má s Peetou společnou. "Jsem citlivý."

Herečka Jennifer Lawrence, která hraje s Joshem a Liamem Hemsworthem milostný trojúhelník, kraluje druhým rokem žebříčku hollywoodských hereček.Jennifer Lawrence je nejen nejvlivnější, ale taky nejlépe placenou ženou mezi všemi ostatními. Jennifer asi neměla na premiéře v Los Angeles čas myslet na to, že je potvrzenou královnou na pomyslném trůnu, protože poslední premiéra filmu Hunger Games : Síla vzdoru 2. část ji zaměstnávala dost. Vzala si na ni dokonale padnoucí sněhově bílé šaty z dílny Dior, a nechala si natočit svoje blond vlasy. Josh Hutcherson (Peeta Mellark) ji doplňoval ve vínovém obleku, a její filmový Gale Hawthorne (herec Liam Hemsworth) si na sebe vzal klasickou šedou. Jsi ještě v týmu, co fandí Peetovi?

Zdroj : Cosmopolitan