Jennifer Lawrence : Večeře s Adele a Emmou Stone !

Ecrit par

Všechny tři patří mezi atypické hvězdy showbyznysu, protože mají svojí hlavu a pověst tvrdohlavých žen, které si jdou za svým. Zpěvačka Adele a herečky Jennifer Lawrence a Emma Stone si vyšly na společnou večeři.

Když má britská zpěvačka Adele povinnosti v New Yorku, nezapomene se ukázat ve společnosti svých dvou blízkých kamarádek - Emmy Stone a Jennifer Lawrence. A protože právě teď, když vyšlo její třetí album '25', jede světovou promo tour, tak si na obě udělala hned po vystoupení v show Jimmyho Fallona čas, a zašla s oběma po show na večeři. V mexické restauraci Cosme se sešly všechny tři v černých outfitech, pořádně vybavené proti začínající zimě, a nebylo podle jejich pobavených úsměvů pochyb, že se skvěle bavily celý večer. Hlavní důvod slavit má hlavně Jennifer Lawrence a její miliardový film Hunger Games. I Adele už ví, že její nové album, které odstartovala singlem Hello, bude vydělávat jako šílené. Za první tři dny na americkém trhu už '25' prodalo v 2,3 milionu kopií.

Jennifer Lawrence a Adele se sblížily v roce 2013 během oscarové noci. Jen si odnášela svoji sošku za film Terapie Láskou (aneb Silver Linings Playbook). A Adele byla upřímně nadšená z toho, že její soundrack song Skyfall ke stejnojmenné bondovce dostal tak exkluzivní ocenění v Americe. Obě dvě se sešly stejný večer v zákulisí, a od té doby jsou pořád v úzkém konkaktu. Adele, Emmu Stone a Jennifer nepochybně spojuje hlavně jejich trošku šílený smysl pro humor a fakt, že si všechny tři jdou v kariéře jedině za svým.

Jimmy Fallon Adele vychvaloval v jeho show do nebes. "Ty jsi jedna z těch interpretek, které mi začnou šíleně chybět, když na dlouhou dobu zmizí a schovávají se kdesi, než jim vyjde nové album. Chybělas i rádiím, všimnul jsem si, že klidně nasazují další tracky po Hello na svých stanicích, a je jim jedno, že ještě nevyšly jako singl. Lidi tě prostě chtějí slyšet." Adele tohle chápe, určitě tuší, že se jí na konci roku 2015 nemůžou lidi nabažit. Sama má prý 'crush' na jiné zpěváky. "Kde je třeba Frank Ocean? Kam jsi se poděl, Franku, kde se schováváš? Chybíš mi!" Tak v tomhle musíme s Adele souhlasit, my jsme v redakci melty do Franka Oceana šílení. Adele mezitím slaví úspěch s '25' i v domácí Británii. První den prodeje se jen zaprášilo po 300,000 kopiích alba! Která z nich je vaše nejoblíbenější? Emma, Adele nebo Jen?

Zdroj : Daily Mail