Karolina Kurková : Česká modelka porodila druhého syna

Ecrit par

Česká supermodelka a bývalý anděl Victoria's Secret už má doma své druhé dítě. S manželem Archiem Drurym přivítali ve Spojených státech 12. listopadu na svět syna.

Jednatřicetiletá modelka Karolika Kurková se stala 12. listopadu podruhé maminkou. Jak potvrdila její mediální zástupkyně, "Karolina porodila za přítomnosti svého muže zdravého, krásného syna. Oběma se daří výborně." Podle posledních fotografií Karoliny Kurkové a její česko americké rodiny čekala Kája na příchod druhého syna v Miami v americkém státě Florida, kde bydlí s rodinou většinu roku. Karolina a Archie se vzali v roce 2009, několik měsíců předtím, než se jí narodil první syn Jack Tobin. Jméno druhého syna ještě Karolina neprozradila.

Karolina Kurková s bříškem

Karolina se přiznala, že být těhotná pro ni není překážka, a že si to naopak podruhé opět nesmírně užívá. Ale s šestiletým Tobinem po boku je všechn tentokrát trochu jinak. "Nemám tolik času myslet na každý krok, který udělám. Rozhodně se mi stává, že dítěti v břiše říkám 'sorry, jasně, že jsi tam dole, ne, nezapomněla jsem na tebe!" Karolina se na porod druhého syna předem těšila.

"Pro mě je porod ta nejneuvěřitelnější věc, kterou žena může zažít. Nedá se to k ničemu přirovnat. Je to vyčerpávající, neuvěřitelné, šílené, a to, že si tím projdete, vás jako ženu změní," vystihla to Karolína. V tuhle chvíli si evidentně užívá svého druhého syna v soukromí rodiny. Na Facebooku se zdržuje komentářů o dítěti a jen postuje fotky toho, co jako čerstvá maminka jí. Správná ambasadorka zdravého životního stylu se prostě pozná :) A mimochodem....gratulujeme ti a přejeme ti hlavně skvělé příští týdny, Karolíno! Redakce melty Galaxy Inspiruje tě Karolina Kurková a její životní příběh?

Zdroj : melty