Karolina Kurková : Seznamte se, tohle je můj syn Noah

Ecrit par

Česká topmodelka Karolina Kurková měsíc po porodu prozradila plné jméno svého druhého syna, a taky další řadu detailů. Jak se jmenuje celým jménem mladší bráška Jacka Tobina, kterému už je šest let?

První týdny se Karolina Kurková rozhodla strávit v klidu a nechala si čas na to, zveřejnit první fotografie svého novorozeného syna na Facebooku. Utekl necelý měsíc od jejího porodu, a jednatřicetiletá modelka je tady se skvělou zprávou : můj syn se narodil doma, a daří se mu skvěle. Karolina představila svoje měsíční miminko jménem Noah Lee Drury Kurkova. Noah se narodil 5. listopadu a celá Karolinina česká rodina včetně mladšího bratra se tou dobou pohybovala jejího druhého domova v Miami, aby mohli jejich úspěšnou dceru podpořit.

Karolina se rozhodla, že tvář svého syna zatím nezveřejní, a tak se na fotce na sociálních sítích můžete zatím podívat na fotku Noahových nožiček po spoustou přikrývek. Karolina nechala Noahovi vyšít jeho iniciály NDK a datum narození v americkém formátu 11.05.2015 v navy blue. Tobin, který se narodil před šesti lety v době, kdy karolina bojovala s vážným onemocněním štítné žlázy, je evidentně z malého bratra nadšený. Podle Karolinina statusu na Facebooku už se modelka chystá po měsíci mateřské převzít znovu některé pracovní povinnosti, takže se možná opět dočkáme eventu, kde budeKarolina Kurková vystupovat jako ambasadorka značky, nebo photo editorialu. V Americe se s prací zrovna nečeká na třetí rok mateřské! Jak se vám líbí jméno Karolinina druhého syna?

Zdroj : Facebook