KLARA. : Singl Forever okamžitě prorazil na iTunes

Ecrit par

Klára Vytisková se vrací na českou scénu s novým albem HOME, a na iTunes už je to znát. Její singl Forever skočil na šesté místo a sedí vedle hitů od Adele, Coldplay a Justina Biebera.

Klára Vytisková je rozhodně jednou z nejvýraznějších zpěvaček na naší hudební scéně. Zpívá v Toxique, vystupuje s Michalem Hrůzou, po boku Dana Bárty a Richarda Müllera účinkuje v projektu Planety. Na albu Home se navíc projevuje i jako velmi talentovaná skladatelka. Schopnost napsat působivou písničku naznačila Klára už v singlech Survival a Home, teď ji definitivně prokázala na ploše celé desky. Nejnovější singl Forever, ve kterém se Klára vyznává z mateřské lásky, je jednou z nejsilnějších tuzemských písní posledních let. Písničku doporučil časopis Elle jako Skladbu týdne a desku okomentoval slovy „naprosto skvělá“.

Poté, co Klára singl prezentovala živě v přímém přenosu v rámci Česko-Slovenské Superstar 2015, vyšvihla se skladba mezi dvacítku nejstahovanějších nahrávek na iTunes. Album Home se v konkurenci Adele, Coldplay, Justina Biebera nebo Zaz dostalo dokonce na šestou příčku. Zatímco Zaz trenduje díky koncertování v Praze, Klára nahoře asi chvíli vydrží!

Rozhovor s Danielem Křižkou o SuperStar Jak se ti líbí Forever?

Zdroj : Warner Music