KLARA. : V posledním týdnu SuperStar vydala nové album

Ecrit par

Klára Vytisková bude mít ještě týden z života pořádný bazar. Ještě stojí vprostřed pozornosti jako porotkyně soutěže SuperStar 2015, a paralelně k tomu vydává nové album Home. Pak se ale naštěstí všechno zklidní!

Klára Vytisková prožívá rušný podzim. Kromě mateřských povinností a porotcování v televizní soutěži Česko-Slovenská Superstar 2015 zvládla připravit i první sólovou desku. Autorské album Home je kolekcí osobních písní, do nichž se promítly hlavně zážitky a emoce z rodinného života. „Každá skladba je napsaná z nějaké intenzivní emoce, kterou jsem prožila, ať už je to přesun z města na vesnici, rozčarování ze showbusinessu, romantická procházka, manželství nebo mateřství,“ říká Klára. Jako další singl z alba po úvodním Home pustila Klára Vytisková na Youtube videoklip Forever.

Na první poslech je to krásný track, a co na tom že choreografie v klipu připomíná tu od Maddie Ziegler z klipů od Sia? Je to čistě česká produkce včetně choreografie od Marty Trpišovské, a Klára tyhle kritiky určitě umlčí. Užijte si song, místo toho, abyste na něm hned hledali nějaký chlup :) i ATMO Music se inspirují u Macklemore (Na střeše města), a i kdyby naprostá originalita byla lepší, vidět tenhle klip určitě stojí za váš čas.

"AAAAAAAAHHHH, video na Forever je venku a já mám takovou radost! Moc děkuju všem za skvělou spolupráci, jste úžasný! Byla to zábava, stres a zase nekonečná zábava, hahaa, tak to má bejt! Od skládání, přes nahrávání písničky až po točení klipu, to byl jeden velkej trip, neskutečný množství zážitků a o tom si myslim, že to všechno má být... Tady je výsledek a já si teď už zas několik tejdnů budu jenom hrát s Emilkou a spát, protože to mi nejvíc schází:) Posílám tu věc mezi vás, tak se mi o ní hezky postarejte :)," napsala Klára na svůj Facebook.

Nahrávku, na které se mimo jiné podíleli Klářina sestra Edna Green, producenti Matěj Belko, Viliam Béreš, Šimon Holý, Mike Trafik (PSH) a Lukáš Chromek (Atmo Music, Airfare apod.) nebo pánové ze slovenského týmu Little Beat (Celeste Buckingham, Majk Spirit apod.), předznamenal singl Home a nově právě taky skladba Forever o mateřské lásce a o tom, jak je člověk zranitelný, když intenzivně miluje. Jak tě baví Forever? Napiš nám svůj názor!

Zdroj : Warner Music