Kristen Stewart : Hvězdou filmu Chanel 'Once and Forever'

Ecrit par

Móda podle Karla Lagerfelda je někdy tak klasická, že se prostě nedá na ulici nosit. Ale Karl si pro poslední film vybral tu nejdrzejší a nejupřímnější herečku. Kristen Stewart. Podívejte se na fashion film 'Once and Forever' a epochální přehlídku Chanel z Milána.

Tohle spojení nás asi nepřestane fascinovat - upnutý Karl Lagerfeld, s límečkem až pod bradu a pudrovanými vlasy, je posedlý americkou herečkou Kristen Stewart. Kristen na sebe každé ráno hodí boyfriend džíny, klučičí triko maxi velikosti, mastné vlasy hodí do culíku, přidá mikinu s kapucí, a je hotovo. Chanel se i přesto rozhodl, že Kristen bude v novém filmu 'Once and Forever' představovat mladou Coco Chanel, která celý život romanticky skrývá před světem svého tajného milence.

Film, který vznikal paralelně s kolekcí Chanel pro italské Miláno, točila Kristen spolu s uměleckou smetánkou z Paříže : objevuje se v něm 'režisér filmu' Jéremie Elkain, Kristen sama za sebe, francouzská herečka Geraldine Chaplin, 'zástupce Chanelu' François Marthouret, a další. Společně se rebelku Kristen Stewart snaží přesvědčit, že je pro roli mladé Coco v dobových šatech ta pravá. Už loni přišel Chanel s filmem, o kterém se hodně spekulovalo : hvězdami v něm byli Cara Delevingne a Pharrell Williams.

Kristen se z jednání o exkluzivní filmové reklamě Chanel klidně zvedne a všem oznámí, že jim na to kašle. Jenže, venku už čeká zástup fotografů a novinářů, a Kristen se ocitá ve slepé uličce. "Neřekli jste mi, že je tady budou novináři ještě předtím, než se ten váš podělaný film natočí," řekne Kristen naštvaně. "Jestli chcete reklamu, tak si jděte najmout jinou herečku, než mě." Nakonec se ale ve filmu Kristen nechá ke spolupráci přemluvit.

Kristen Stewart byla v první řadě na italské přehlídce Chanel, kam módní dům přenesl kulisy s atmosférou Paříže a všechno působilo, jako by se kolem časů Coco Chanel ve dvacátých letech minulého století zastavil čas. Kristen si svoji klukovskou mikinu odpustila, a nechala si dokonce prodloužit vlasy. Karl Lagerfeld letos vstupuje s vlastní značkou do nové kapitoly : vypustil do světa Karl Lagerfeld Kids Collection. Kdo na to má, asi si tuhle druhou vlnu pařížského stylu nenechá ujít. Jak se vám líbí Kristen Stewart v roli Coco?

Zdroj : Chanel