Kristen Stewart : Konečně na scéně v ženských křivkách

Ecrit par

Už dlouho jsme neviděli Kristen Stewart v něčem, kde by perfektně vystihla svoji ženskou krásu. I když má teď místo kluka přítelkyni, nechala Kristen na premiéru filmu Still Alice svoje androgynní kousky doma.

Taky se vám zdá, že se loni Kristen proměnila k nepoznání? Do nedávna byla co do stylu role model pro spoustu mladých holek, a časopis Vogue ji opěvoval pro tak svěží módní vkus. Kristen Stewart se na červeném koberci vždycky zvládla obléknout úplně jinak a mnohem víc originálně, než všechny top herečky před ní i za ní. A taky se o ní ví, které módní návrháře nejradši nosí. O Nicolasi Ghesquiérovi, který do loňského roku stál v čele módního domu Balenciaga, tehdy řekla naplni : "...jsem na něj zas**ně hrdá!" Prostě Kristen, nekonformní a svoje. A tak když se zbavila loni ve svojí 'fázi single' všech dívčích topů a ostříhala si vlasy nakrátko, začalo nám to brzy docela chybět. Jenže Kristen Stewart prostě přeskočila na holky a teď je jí takhle líp.

Nic proti tomu, ale když jsme ji včera konečně zase viděli na uvedení vítězného snímku Still Alice, kde Kristen Stewart hraje spolu s Julianne Moore, tak jsme měli vážně radost. Kristen si oblékla černomodré šaty, a jak se stává často, vybrala si průsvitný prošívaný materiál, který jí hodně sedí i ve chvíli, kdy přibrala pár kilo. Julianne Moore, která si za svoji roli profesorky nemocné Alzheimerovou chorobou odnesla v neděli Zlatý glóbus, a další z hereček z filmu, křehká Australanka Kate Bosworth, si obě oblékly bílé róby.

Lydia, nejvíc svéhlavá a rebelující dcera profesorky Alice, kterou Kristen Stewart hraje, je ve filmu mladičká začínající herečka. Nejenom, že se musít tvrdě poprat s tím, jaký vztah má mít se svojí mámou potom, co onemocní. Musí se dál prát o svoje místo na slunci jako herečka. Někdo se Kristen Stewart zeptal, jak se na tuhle roli dívá, když už je sama tak slavná a dokázala spoustu z toho, co si pro svoji kariéru předsevzala. "Kdybych dejme tomu zítra přestala pracovat, tak bych stejně pořád měla ten impuls, ten pocit, že se musím dostat tam někam ven. Tahle touha Lydie, a potřeba prozkouvávat dál, tomu pořád naprosto rozumím. Mám ten pocit vždycky, když vezmu novou roli, a beru na sebe tu zodpovědnost, že jsem pro film dost dobrá. Vždycky si říkám - rozhodla jsem se teď dobře, nebo ne? " Jak je vidět, Kristen je ještě pořád nohama na zemi. Jste v šoku z toho, že Kristen chodí z holkou?

Zdroj : Huffington Post