Kristen Stewart : Nejsem ani lesba, ani na kluky

Ecrit par

Herečka Kristen Stewart se odmítá nechat škatulkovat. V posledním rozhovoru po zářijové vydání časopisu NYLON prohlásila, že se necítí na to, říkat si lesba.

Nejsem ani gay, ani straight, řekla rezolutně Kristen Stewart veřejně. Jak je vidět, ani veřejnost ji nedotlačí k tomu, dávat si nálepku, a tak je víceméně jasné, že Kristen si bude dělat, co uzná sama za dobré. A to je dobře : proč by měla v pětadvaceti letech podlehnout nějakému nátlaku veřejnosti? Po rozchodu s Robertem Pattinsonem, který byl kvůli jejímu podvádění z režisérem Ruppertem Sandersem dost dramatický, teď pro změnu chodí s holkou. Kristen Stewart a producentka Alicia Cargile jsou docela často vidět na veřejnosti spolu.

Kristen ale rozhodně není připravená na to, dělat z toho nějaký mega statement. "Jsem jen po*aná herečka, můj život je prostě dvojznačný, a já to tak miluju. Nemyslím si, že bych byla upřímná sama k sobě, kdybych najednou šla a křičela, 'jsem lesba'!" Ne, jsem prostě a jenom člověk, co maká."

Jestli jste se toho prohlášení trochu lekli, tak to asi Kristen dost dobře neznáte. Kristen je ráda sprostá, drsná, kontroverzní, a nekonformní. Možná, že to není ve fashion časopisech a kampaních Kristen Stewart tolik vidět, ale v televizních rozhovorech patří za ty, co mluví bez skrupulí a hodně přímo. Jednou prohlásila : "Vypadám jako s*ačky ale je mi to úplně u p*dele." Na druhou stranu, Kristen je viditelně krásná, a zase to dokazuje ve fashion editorialu NYLONU v androgynních modelech. Málokterá herečka dokáže do fotek dostat přesně tolik emocí jako do filmu! A je úplně jedno, jestli je bisexuální, na holky, nebo na kluky, tahle holka má prostě náboj, a hotovo! Jak se vám líbí Kristen Stewart?

Zdroj : NYLON