Kristen Stewart : V Paříži za dámu v domě Chanel

Ecrit par

Kristen Stewart znovu spojila svoje jméno s Karlem Lagerfeldem a pařížským módním domem Chanel. V další hravé show v Grand Palasi si zahrála roli po boku Lily Rose Depp, Julianne Moore a Lary Stone.

Kristen Stewart je sice v civilu móda totálně ukradená, ale to nikdo moc neřeší. Hollywoodská herečka si i tak už dlouho rozumí s legendárním Karlem Lagerfeldem, a ten ji nezapomněl pozvat na haute couture show v Paříži, kde právě probíhá vrchol sezony vysokého krejčovství. Kristen Stewart a další známé tváře, které Chanel pravidelně obléká na červený koberec, byla součástí interaktivní přehlídky v Grand Palais, kde mezi modelkami v kolekci podzim/zima 2015 Chanel Couture rozjely fimové hvězdy zinscenovanou partičku ruské rulety.

Zatímco Kristen Stewart moc sláva a média nezajímají a je radši, když ji a její přítelkyni fotografové nechají na pokoji, tentokrát bylo vidět, že je Kristen ve výjimečně dobré náladě. Když si na cestu ven z přehlídky oblékla zase svoje civilní džíny, kecky a tílko, mávala svým fanouškům. Je vidět, že za poslední měsíc podstatně zhubla přes jako nabraná kila.

Ještě víc než Kristen byla ze svojí role u rulety nadšená Lily-Rose Depp, dcera Johnyho Deppa a francouzské zpěvačky Vanessy Paradis. Už je jí šestnáct let, všechnu krásu a křehkost zdědila po Vanesse, takže nabídky z fashion průmyslu se jenom hrnou. Tentokrát Lily-Rose na molo doprovodila sama Vanessa Paradis, sama ve skvělém modelu Chanel Couture. Líbí se vám Kristenin osobní styl, nebo ne?

Zdroj : DM