Kryštof : Kde a kdy bude v roce 2016 Kryštof Kemp ?

Ecrit par

Kapela Kryštof letos slíbila, že Kryštof Kemp příští rok bude. A už se chystejte skočit po lístcích, protože data a místa konání kempů jsou zveřejněna. Do prodeje jdou vstupenky 7. prosince. Kdo vymyslí lepší dárek pod stromeček?

Až 45 000 lidí se vejde příští rok na Kryštof Kemp, a uspokojí se tak dobrá část fanoušků, kteří na podzim stihli i Srdcebeat live. Kemp, kam se hrnou fanoušci i celé rodiny, aby prožili nejen sessions s Kryštofem, ale i workshopy a akustické koncerty, se koná po dvou letech, a tentokrát Kryštof bude spouštět prodej po troškách. Chce se vyhnout problémům s webem, které provázely poslední prodej Kryštof Kemp.

První vstupenky si budete moci koupit už 7.12. na Kryštof Kemp Mikulov (9.7.2016)

8.12. nápodobně na Kryštof Kemp na Náměšť na Kané (16.7.)

9.12. na Kryštof Kemp Hukvaldy (23.7.)

10.12. na Kryštof Kemp Svojšice (30.7.)

11.12. na Kryštof Kemp Konopiště (6.8.)

14.12. na Kryštof Kemp Loket (20.8.)

15.12. na největší Kryštof kemp v plzeňském amfiteátru Lochotín (27.8.)

Richard Krajčo tuší, že se po úspěsném turné Srdcebeat po vstupenkách jen zapráší, protože kapela nechce navyšovat kapacitu na úkor dobré atmosféry, o které se vždycky tolik mluví. "Kapacity zůstanou jako minule, chceme abyste měli komfort a my se vám mohli v maximální míře věnovat. Naopak se pokusíme vše ještě víc vymazlit :) a ve stanovém městečku obzvlášť :-))".

Těšíme se mocně! Jedeš na Kryštof Kemp?

Zdroj : Kryštof