Kryštof : Bude turné Srdcebeat 2016 po klubech!

Ecrit par

Překvapení je venku! Kryštof bude mít příští rok koncerty v českých klubech, a Srdcebeat tak může pokračovat v malém formátu. Přesně, jak jsme v melty tušili - Richard Krajčo se se svou show nechtěl loučit předčasně. Jsou ještě vstupenky?

Povedené turné Srdcebeat trvalo bezmála pět týdnů, a čeští fanoušci havířovské kapely si je užili vrchovatě - podle reakcí na sociálních sítích i v médiích bylo turné Srcebeat zážitek na celý život. A Kryštof se asi taky nechtěl hned tak rychle loučit s publikem, takže přišla nová zpráva. "Chtěli jste kluby, máte je mít :-) Srdcebeat Club Tour bude v únoru a březnu 2016 ... předprodej začíná již tento čtvrtek. Více informací na našem webu www.krystof.net ... a jedno malé upozornění - nikde nebudeme přidávat koncerty!" Můžete se vsadit, že všichni po vstupenkách skočili, dokud ještě byly. Výsledek? Už skoro celé turné Srdcebeat 2016 je z e-shopu prodeje vstupenek pryč.

Lidé na Kladně a v Příbrami reagovali nesmírně rychle. Proto se tam a jinde podobně budou brzy koncerty jevit jako vyprodané. Stát se ale ještě může to, že některé rezervace propadnou - takže naděje na to, že se na koncert dostanete, není ztracená. "Moc děkujeme za váš obrovský zájem o naše jarní klubíky. Většina koncertů dnes padla a až na čtyři výjimky (2 haly - Frýdek-Místek a Olomouc - a pár lístků do Jeseníku a Stříbra) je vše fuč. Naději dávají propadlé rezervace, které se tu a tam objeví, tak doporučujeme sledovat. Nevíme, jak to bude vypadat večer, ale teď gratulujeme všem těm 22 tisícům momentálně šťastných. A pro ty, co to nestihli blízko svého bydliště, máme malé povzbuzení - v prosinci začne prodej na Kempy." Držte oči na stopkách pro váš Srdcebeat! Jdete na některou show? Stihli jste koupit lístky?

Zdroj : FB