melty Fashion : Blogerka Ina T. je tváří značky Liběna Rochová

Ecrit par

Musíme ocenit nesmírně dobrý příští krok v kariéře Iny T. Tahle česká blogerka bude vidět jako tvář české oděvní značky Liběna Rochová. Kdo Inu zná díky jejímu eklektickému stylu, bude muset tuhle spolupráci ocenit.

Ina T. a monochromatické modely z dílny Liběny Rochové k sobě jdou jako jin a jang. Česká blogerka zůstává na české scéně trochu stranou blogerského mainstreamu, a cítí se být spíš ambasadorkou projektů s vyšší hodnotou. Před casual modely dává přednost concept kouskům, a za vším, co si oblékne, včetně příležitostí jako je Prague Fashion Week, nehledá vždycky jen nositelnost, ale taky nadčasovost. Asi proto si tolik padly Ina T. do noty s Liběnou Rochovou. Spolupráce mezi blogerkou a značkou se naplno rozjíždí právě v tuhle chvíli. A oznámila ji Ina sama na svém facebookovém profilu.

"Konečně se s vámi mohu podělit o jednu zásadní novinku. Dnes proběhlo představení nejnovější limitované kolekce návrhářky Liběna Rochova pro novináře. Měla jsem tu čest, že si mne paní Rochová vybrala jako tvář celé kolekce, pro zmíněnou prezentaci i pro nafocení lookbooku. Přední česká návrhářka Liběna Rochova se rozhodla učinit mě tváří nejen limitované kolekce ale nově také celé své značky," oznámila nadšeně Ina T. "Kolekce je naprosto úžasná a mě je nejvyšším potěšením, že je se mnou tímto způsobem spojená. Na blogu se můžete brzy těšit na více fotek." Další módní blogerky slavily tenhle týden na cenách Blogerka roku 2015, a Ina T. si pomalu ale úspěšně šlape svoji vlastní cestičku, stranou ostatních blogerech a fashionistas. Upřímně se sluší přidat i naše gratulace, Ino! Kterou českou značku máte nejradši vy ? A kterou českou blogerku sledujete ?

Zdroj : Ina T./Facebook