melty Fashion : Czechoslovak TopModel 2015 se stala Tatiana Zvolská

Ecrit par

Soutěž Czechoslovak TopModel má vítězku pro rok 2015. Top modelkou se podle poroty stala patnáctiletá Tatiana Zvolská. Vítězky vybírají špičkoví modelingoví agenti z celého světa - a Tatiana tak bude asi brzy vidět v Tokiu, Miláně, nebo Barceloně.

Třetí ročník modelingové soutěže Czechoslovak TopModel, jež vyvrcholila finálovým večerem ve čtvrtek 26. 11. 2015, zná svou vítězku. Stala se jí patnáctiletá Tatiana Zvolská ze Škvorce u Prahy. Tatiana převzala gratulace nejen od ředitelky soutěže Simony Krainové, ale také od loňské a předloňské vítězky Nikoly Krůželové a Kateřiny Kozlové.

Na druhé pozici Czechoslovak TopModel se umístila čtrnáctiletá Laura Lukáčová z Chebu a třetí místo obsadila šestnáctiletá Nikola Říhová z Prahy. O budoucích modelkách rozhodla desetičlenná porota složená ze zástupců špičkových modelingových agentur z celého světa – pařížských a newyorských Women, londýnských Models 1, milánské Why Not, tokijské Donna Models, barcelonské Trend a dalších. Jediným domácím zástupcem byl předseda poroty Martin Brát, headbooker pořádající agentury Czechoslovak Models. Která finalistka se ti libí nejvíc?

Zdroj : Czechoslovak Models