melty Future Awards 2016 : Ben Cristovao pořád nemůže věřit tomu, co se stalo ve Fóru Karlín

Ecrit par

Tušil to, ale bylo to větší, než si uměl představit. Ben Cristovao a jeho Fórum Karlín byly podle zpěváka i jeho oddaného publika absolutní špičkou tohohle roku. Bomba. Co bude dál? Cena melty Future Award?

Ben Cristovao vyprodal pražskou koncertní halu Fórum Karlín, a nenechal si ujít šanci předat svojí crowd všechno, co chtěl - hudebně, tanečně, a osobně. Už je to skoro týden, ale všichni, kdo viděli tohohle performera na relativně nové pražské stage, mají pořád v břiše brnění. A Ben Cristovao taky - a klidně to přiznal. "Pořád to vstřebávám. Děkuju všem z vás, kdo jste věřili, dorazili a zaplnili Fórum Karlín tak, že jsme vyprodali Prahu. Děkuju celýmu teamu, co se na tého show podílel, dali jsme do toho všechno a dostali jsme všechno :)," psal Ben všem přes Facebook. A tenhle týden to ještě grádoval, když dodával fanouškům kuráž držet se svého plánu, a jít do toho naplno, ať to stojí klidně všechno.

"Já jenom chci, aby jsi si za tím šel. Aby jsi tomu dala šanci. Aby se ti to parkrát nepovedlo a chtěl jsi jim dokázat, že to nakonec půjde. Aby jsi se před ně jednou mohla postavit a nebylo by třeba slov, protože budeš větší než všechno, co proti tobě měli. #zijuproto a jsem rád, že jsem to nikdy nevzdal." Česká scéna potřebuje přesně tyhle boostery sebevědomí, a my v tyhle self made lidi věříme - začalo to Johnym Machette a Majkem Spiritem, a teď si stejně jako vy ulítáváme na Benovi.

No a proto jsme Bena Cristovaa nominovali na cenu melty Future Awards - kašle na předsudky, a jde si za tím. "Já bych chtěl být vzor. Vytvářím určitý portrét, nebo idol. I já se ve skutečnosti snažím přiblížit se k tomuhle modelu, i když ve skutečnosti jsem hořší," řekl upřímně Ben v rozhovoru s Petrem Fischerem v jeho pořadu Konfrontace. To, když přišla řeč na 'virtuální' a skutečnou identitu. Jestli se Ben Cristovao udrží nohama na zemi a bude i v roce 2016 dál dělat takhle skvělou hudbu, tak by si evropskou cenu melty Future Awards pro mladé pop umělce zasloužil. Náš oblíbený singl? Instagram. Kdo je teď podle TEBE na české pop scéně zásadní postavou? Napiš nám komentář!

Zdroj : melty/Facebook