melty Future Awards 2016 : Hlasování je spuštěno ! Koho nominujeme ? Jak hlasovat ?

Ecrit par

Ceny melty Future Awards oficiálně začaly. Na webu melty.cz můžeš hlasovat ve třech kategoriích - v české kategorii Cool Is Everywhere a dvou mezinárodních kategoriích. Jaká jsou pravidla, a kdy se dozvíš, kdo vyhrál?

Melty web přináší denně zprávy pro mladé ve čtrnácti jazykových verzích. Ta česká je součástí už rok, a my máme radost vám oznámit, že letošní ročník melty Future Awards 2016 je oficiálně spuštěn a vy můžete hlasovat! Hledáme po celém světě talenty popové scény pod 30 let, kteří si zaslouží ocenění, a za Českou republiku jsme nominovali tyhle hvězdy, které budou podle melty.cz zářit v roce 2016 :

melty Future Awards - Kategorie Cool Is Everywhere za Českou republiku

Gabrielle Hecl - herečka, Youtuberka, moderátorka

Jirka Král - youtuber

Daniel Křižka - zpěvák, bývalý účinkující SuperStar

Ben Cristovao - zpěvák

Sebastian Navrátil - zpěvák

Jak můžeš hlasovat? Pokračuj v článku, a dozvíš se všechny detaily.

Čerstvý rozhovor s nominovaným Danielem Křižkou!

Kam můžu jít hlasovat? Stojí to něco?

Tady je odkaz na melty Future Awards , kde můžeš dát zdarma denně hlas svému favoritovi, nebo favoritce. Přesně tak - každý den jednou. Všechny hlasy se sčítají, takže aby to vyhrál tvůj oblíbenec, je lepší, když se sem budeš vracet a svoji podporu násobit! Johnymu Machettovi loni k vítězství nesmírně pomohlo sdílení na sociálních sítích - nezapomeň svoje hlasy sdílet na Facebooku a Twitteru.

Kdy začíná a kdy končí tvoje možnost hlasovat?

Hlasování na melty.cz začalo 25.11. a končí 2.2. 2016. Zveřejníme všechny hlasy v absolutních číslech, protože u nás se nic neschovává! Přesně jako loni, když cenu vyhrál Johny Machette, přesně zjistíš, kdo měl v melty Future Awards kolik hlasů.

Kde můžu vyhlašování cen vidět?

Vítěze vyhlásíme na slavnostních cenách melty Future Awards 16.2. 2016 v sále Grand Rex v Paříži. Živý přenos ze sálu budeme zdarma vysílat přímo tady na melty.cz s anglickým překladem!

Každý stát na světě, kde melty web působí, hlasuje i pro mezinárodní kategorii žen a mužů. Tady jsou nominovaní, pro které můžeš hlasovat i ty v ČR :

Ženy v Mezinárodní kategorii 'melty Future Awards 2016

Zoella

Chloë Grace Moretz

Cara Delevingne

Johanna Brady

Little Mix

Muži v Mezinárodní kategorii 'melty Future Awards 2016

Cameron Dallas

Cody Christian

Freddie Stroma

Nash Grier

Alfie Deyes

Co dál? Můžeš se těšit na rozhovory se všemi českými nominovanými tady na melty.cz už od příštího týdne! #FutureIsCalling #melty #meltyFutureAwards Pro koho budeš letos hlasovat v MFA2016?

Zdroj : melty