melty Future Awards 2016 : Nominace na cenu MFA v kategorii Cool Is Everywhere

Ecrit par

Dovolte nám, abychom oficiálně představili nominované na cenu melty Future Awards - Kategorii Cool is Everywhere za Českou Republiku. Za talent roku 2016 jsou redakcí melty nominovaní : Sebastián, Gabrielle Hecl, Ben Cristovao, Jirka Král, a Daniel Křižka!

Česká republika bude letos podruhé součástí evropských cen pro mladé talenty melty Future Awards a my máme radost vám oznámit, že jsme vybrali pět domácích interpretů. Na platformě melty.cz budete rozhodovat o tom, kdo je největší talent pod 30 let, který bude zářit v příštím roce. Bude to Ben Cristovao, Jirka Král, nováček Daniel Křižka ze soutěže SuperStar 2015, nebo Youtubeři Jirka Král a Gabrielle Hecl? Necháme vás, abyste o tom rozhodli sami. Hlasovat pro ně budete moci každý den jednou, od 25. listopadu, až do 2. února 2016. Hlasování probíhá přímo na webu melty.cz pod hlavičkou melty Future Awards 2016 - Cool Is Everywhere. Stejně jako loni budete moci každý cen znovu hlasovat nejen pro české talenty, ale i v mezinárodní kategorii žen a mužů.

Daniel Křižka

Nová hudební naděje Daniel Křižka není typ kluka, co to vzdává. Soutěž SuperStar 2015 ho vynesla rychle nahoru. I když z finále vypadl, Daniel to bere jako novou šanci. Ví totiž, že to rozjede i bez titulu SuperStar. Už pracuje na dalších plánech pro rok 2016. Tohohle kluka ještě uslyšíme zpívat.

Sebastian Navrátil

Zpěvák Sebastian Navrátil se letos pracovně může rozpůlit - tvoří další songy s ODDem z ATMO Music pro své nové album a zároveň jede intenzivní turné s Voxelem a Light and Love. Sebastian má obří potenciál k tomu stát se příštím hudebním idolem. Singly Toulavá a Záchranný bod už ovládly rádia, a to ještě nepřišlo kompletní album!

Kdo vyhrál první český ročník ceny melty Future Awards - Cool is Everywhere ?

Ben Cristovao

Ben Cristovao kolem sebe vytváří tolik silné energie, že už to nelze přehlížet. Nominujeme ho proto mezi melty talenty roku 2016 za Českou republiku. Proč? Protože Ben Cristovao by se se svou performance na evropské R'n'B scéně vyjímal naprosto dokonale, a jeho úspěch značí, že Češi chtějí fresh muziku a skutečnou show. Cena Cool Is Everywhere na melty.cz by mu sedla dokonale.

Gabrielle Hecl

Gabrielle se za pouhý rok změnila v interpretku mnoha tváří. Už není jen blogerka, ale spolu s Honzou Nedvědem i moderátorka pořadu Music Room na Streamu. Její pořad Fame Team už zmizel, ale objevil se V-LOG a ten pořád stojí za to. Nejlepší stránka talentu youtuberky Gabrielle Hecl? Je výborný speaker, má smysl pro humor a ironii, a nedělá ze sebe šaška na prodej! Předpovídáme ti velkou budoucnost na rok 2016, Gabrielle.

Jirka Král

Jirka ovládá na Youtube dvě domény najednou : gaming, a lifestyle vlogy. Obojí čeká na české youtuberské scéně velká budoucnost a Jirka je jedním z těch, co do toho šli okamžitě, jakmile se klasické vtípky z pokojíčků a tagy začaly recyklovat. Jirka Král letos s Gogem nasadili větší freestyle a vyjeli za moře. Není jediný, ale dělá svoje vlogy fakt kvalitní. Na evropské scéně by se neztratil. Místo v českém výběru ceny Cool Is Everywhere mu proto patří právem.

Brzy vám na melty.cz odhalíme nominace v mezinárodních kategoriích! Stay tuned :)

#meltyfutureawards #cooliseverywhere Nominace jsou venku, teď zbývá šířit tuhle novinku! Pomož nám a sdílej tenhle článek na svém Facebooku a Twitteru. Od 25. listopadu do 2. února můžeš denně hlasovat!

Zdroj : melty