melty Future Awards 2016 : Nominovaný Sebastian dostal zákaz zpívat

Ecrit par

Sebastian Navrátil nesmí zpívat - a hrozí tak, že nedokončí turné s Voxelem a Light & Love. Sebastian se přiznal, že má na hlasivkách bolestivý hematom a doktoři mu nařídili nucenou pauzu.

Sebastian má vážně nemocné hlasivky, a musí okamžitě přestat vystupovat na live koncertech, které ho vysilují. Ještě všem dopřál to potěšení, a zazpíval live ve studiu Evropy 2 unplugged svůj singl Záchranný bod, ale odteď až do odvolání to bude od něj všechno. Na Facebooku se vtipně pod vystoupením na naší sesterské Evropě 2 ve výčtu hudebníků označil Sebastian Hematom. Co se přesně stalo?

"Ahoj všichni, doufám že touhle zprávou oslovím co nejvíce lidí a našich fanoušků. Už delší dobu sem na sobě pociťoval zdravotní problémy, týkající se hlasivek, až dnes po všech vyšetření a po absolovaní několika konzultací na téma zdali se to nedá řešit nějakým akutním způsobem než hlasovým klidem sme došli k závěru že nedá. Moc ale strašně moc mě to mrzí ale už se s tím opravdu nedá fungovat, mám na hlasivkách hematom a moc mě to bolí a jsem jen krůček od hlasového uzlíku. Strašně rád bych pro Vás ten koncert dal ale hrozí že už bych pak nemusel zazpívat nikdy," napsal Sebastian upřímně důvody, pro které se nemůže k Voxelovi a bratrům Balcárkovým aktuálně přidat na šňůře Redtour. A asi to tak nějakou chvíli zůstane.

"Snad najdete pochopení a budete držet palce při léčbě abych Vám to v Plzni A NEJSPÍŠ I NA DALŠÍCH ZASTÁVKÁCH (to ještě budeme muset vyřešit, zítra mě čeká ještě poslední vyšetření u specialisty v Praze) mohl co nejdřív vynahradit," dodal Sebastian. Pro Sebastiana můžete v klidu denně hlasovat na melty Future Awards - a těšit se na vánoční rozhovor s touhle mladou českou hvězdou. Který singl je podle tebe od Sebastiana nejlepší?

Zdroj : Sebastian Navrátil