melty Future Awards 2016 : Tak herečka, nebo vlogerka? Rozhovor s Gabrielle Hecl

Ecrit par

Gabrielle Hecl už dávno netočí jenom na Youtube. Naplno jede svůj vlastní hudební pořad Music Room na webu, a brzy nejspíš přeskočí i do televize. Začněte jí radši rovnou říkat herečka a moderátorka - má to tak radši. Gabrielle totiž v rozhovoru pro melty přiznala, že s Jonášem a Zdendou spolupráce na V-LOGu pomalu končí.

melty : Právě jsme tě nominovali na letošní cenu melty Future Awards, a to hlavně za to, jak jsi se sebevědomě rozhodla pro novou kariéru moderátorky. Jde ti to dost dobře.

Gabrielle Hecl (moderátorka, herečka a vlogerka) : Mám skutečně obrovskou radost. Už jen ta nominace pro mě znamená hrozně moc. Když vidím, že v melty Future Awards jsou letos jména jako Ben Cristovao a Jirka Král . . . i kdybych skončila někde pod nimi, tak tohle už je pro mě obrovský úspěch.

melty : Asi si uvědomuješ, že jsi letos v nominacích jediná holka. Jaký to je pocit?

To jsem koukala! Je to zvláštní, hned jsem si říkala, co se asi stalo :)

melty : Co by se stalo, jsou holt dobří - ale to ty jsi taky. Co tě do Vánoc ještě čeká za projekty?

Stále točíme s Honzou Nedvědem pořad Music Room, a chystáme se s velmi podobným pořadem natáčet 12. 12. pilotní díl pro televizi. Když to vyjde, uvidíte Music Room brzy i na obrazovce. S produkčním týmem z Music Roomu chystáme jeden singl, a já sama navíc i cover songu Freedom z Nespoutaného Djanga, komplet z videem. A co do filmu - zahraju si ve filmu Instalatér z Tuchlovic.

melty : A co vlogy, Gabčo?

Dál točím i vlogy, ale už to není tak intenzivní jako dřív. Baví mě teď hlavně videa z cest, a vyhrát si s tím při editu.

Hlasování melty Future Awards 2016

melty : Dost slušně plnej kalendář máš do Vánoc ... řekni, jakej je Honza Nedvěd jako kolega?

Je skvělej. Na začátku Music Roomu jsem si myslela, že si vůbec nebudeme rozumět. Ani jsem toho kluka, než nás dali do jednoho týmu, nikdy předtím neviděla. Pro mě to byl v prvních videích, než jsme se setkali, takovej zkušenej cápek, a já jsem se vedle něj viděla jako hroznej loser. Ale my si rozumíme, stali se z nás vážně skvělí kamarádi. Celý štáb Music Room je vůbec dream team. Na mě běží na place taky jeden jok - říkají mi Imperátor Heclovic. Rozkazuju Honzovi :)

melty : Ve chvíli, kdy rozhovor telefonicky děláme, jsi ve Švýcarsku. Co tam děláš?

Jsem tu na horách s přítelem a jeho rodiči. A cestovní vlog odsud bude! :)

melty : Ještě, že tak. Vidíš sebe pořád hlavně jako Youtuberku, nebo jako herečku a moderátorku?

Teď se snažím to 'tlačit' na herečku a moderátorku. Ale lidi mě mají zafixovanou jako Youtuberku, a to je normální. Takhle jsem všem lidem známá, a lidi nechtějí věřit tomu, že chci v životě dělat spíš jiné věci. Ale od Youtube jsem dost upustila a věnuju se víc moderování a herectví. Když se mě lidi ptají, jak mě mají označit, k Youtuberce dodám i 'moderátorka' a 'herečka'.

melty : Pokračuješ ještě ve vlogování s Jonášem a Zdendou?

Ne, myslím, že V-LOG už nebude. Asi měsíc se netočí nové díly a myslím, že to tak i zůstane. Jak tě Gabča nejvíc baví? Ve vlogu, v pořadu Music Room, nebo jako herečka v seriálech?

Zdroj : melty