melty Future Awards 2016 : Zítra spouštíme nominace

Ecrit par

Máme nesmírnou radost, že vám můžeme už podruhé představit výroční cenu melty Future Awards. Již v pondělí vám představíme pět mladých talentů mezi českými zpěváky, herci a Youtubery, které jsme nominovali na cenu Cool Is Everywhere pro rok 2016.

Komu bude patřit rok 2016 na mladé popové scéně? Určitě jednomu z kandidátů, které vybrala redakce jediného webu pro mladé melty.cz. Mezi těmi, kdo hýbou českou mladou scénou, je pět hvězd, co ovládají super kombo, které nás zajímá : Baví generaci Z současného internetu, na sociálních sítích táhnou jako sněžní psi, a jejich tvorba nás nepřestává fascinovat. Vybrali jsme pro vás stejně jako loni při melty Future Awards 2015 mix pěti zpěváků, herců, a vlogerů, a dáme vám možnost hlasovat o tom, kdo si po Johnym Machette zaslouží další cenu melty Future Awards. Česká cena melty Future Awards bude jednou z mnoha cen, které melty v roce 2016 rozdá : Kategorie Cool Is Everywhere má v každé evropské zemi, kde melty je, pět nominovaných hvězd.

Vy budede v České republice od listopadu moci hlasovat pro těchhle pět, a dát hlas i mezinárodní hvězdě melty galaxie, kde jsou světoví youtubeři, zpěváci, zpěvačky, a herci a herečky. Celkem tedy budete mít třikrát pět nominovaných, kterým budete moci dát svůj hlas (Česko, mezinárodní kategorie žen, a mezinárodní kategorie mužů). Přesně jako loni, kdy cenu melty Future Awards vyhrál raoper Johny Machette. Každý den jim můžete dát hlas znovu, a vaše hlasy se tak budou sčítat. Čím víc se budete v závodu kliků angažovat, tím větší šanci dáváte svému interpretovi!

Ceny melty Future Awards se budou vyhlašovat 16. února 2016 v živém přenosu na stránce melty.cz. Pokud ti utekly všechny novinky loňského ročníku, kde byla Česká republika součástí melty galaxie poprvé, tak se můžeš podívat sem.

Nezapomeň checkovat naše sociální sítě, aby ti k letošní melty Future Awards neutekla žádné novinka! #meltyfutureawards2016 #cooliseverywhereczechrepublic Koho myslíš, že budeme zítra nominovat? Dej nám svůj tip!

Zdroj : melty