Nina Dobrev : Chystá se na roli v nové Pobřežní hlídce

Ecrit par

Nina Dobrev konečně očekává, že jí do klína spadne nová seriálová role. Hollywood si totiž troufá na revival slavné Pobřežní hlídky. Možná, že po pláži budou brzy spolu běhat Nina a Zac Efron.

Všechno to čekání na pořádnou roli po Upířích denících stálo Nině Dobrev za to. Teď je totiž mězi šesti herečkami, které stojí o roli záchranářek v obnovené sérii Pobřežní hlídka. Společnost Paramount movies už zvažuje, že do nové verze Bay Watch obsadí Alexandru Daddario, Ashley Benson, Ninu Dobrev, Alexandru Shipp, Shelley Hennig, Biancu Santos a Denyse Tontz. A pokud vám přijde vedle Niny Dobrev dost sexy i Zac Efron a Dwayne "The Rock" Johnson, tak vás tahle novinka o ex-Vampire hvězdě potěší o to víc.

Zatím nám není moc jasné, jestli se nová Pobřežní hlídka 2016 nepokouší o remake za každou cenu. Tým totiž tvrdí, že to bude 'komedie, co si bude dělat legraci ze staré série' s Pamelou Anderson a Davidem Hasselhofem. Na druhou stranu má být součástí scénáře kromě plavajících svalovců i boj s plážovou katastrofou potom, co se ukáže, že životní prostředí ohrozilo její okolí.

Bude Nina Dobrev řešit topící se obyvatele Venice Beach, i se svými hereckými kolegy Dwaynem a Zacem, nebo bude zpátky do moře tlačit velryby? Navrhujeme vám zpátky do Hollywoodu, abyste si radši vybrali jen jednu z cest, jinak to nedobře dopadne....ale Ninu Dobrev vemte na palubu tak jako tak, prosím! Chcete po TVD vidět Ninu Dobrev naopak v plavkách ?

Zdroj : Cinemablend