Nina Dobrev : Krvavě rudá na premiéře filmu

Ecrit par

Od Upířích deníků nemá podle plakátu tenhle film daleko : figurují na něm dvě krásky, jedna blond, a jedna bruneta. Po boku Niny Dobrev ve Final Girls nehraje Candice Accola, ale Malin Ackermann.

A takhle to herečkám slušelo na červeném kobeci během premiéry. Nina Dobrev se jako vždycky oblékla na červený koberec sofistikovaně. Kostýmek v rudém 'crimson' odstínu, které má i hardvardská univerzita, vypadala Nina dokonale připravená na to, udělat přeskok z minulosti jakožto hvězdy Upířích deníků, do nové éry. Na premiéře svojí energií i outfitem rozhodně všechny přesvědčila o tom, že je ve skvělé formě, a čeká nedočkavě na nějakou novou seriálovou roli. Tenhle její thriller The Final Girls je story o horroru z 80. let, který v Hollywoodu točila blond hvězdička (Malin Ackermann).

Její dcera Max (Taissa Farmiga) se ve filmu vrací spolu se svými kamarádkami včetně Vicki (Nina Dobrev) v čase právě do období, kdy horor vznikal. Zatímco dámy na premiéře dokázaly, že charisma jim rozhodně nechybí, server Rotten Tomatoes byl k novému filmu Niny Dobrev The Final Girls docela vlídný, a dal jim hodnocení 75 procent. Na to, že film vypadá jako typický americký blockbuster, to ještě není tak zlé!

The Final Girls slavil předpremiéru už letos v červnu, a bylo to právě na ní, kde se poprvé začalo mluvit o Nině Dobrev v souvislosti s hercem Austinem Stowellem. Svého údajného nového přítele vzala totiž s sebou. Austin Stowell ale nebyl na červeném koberci, ani nikde k vidění, a přesto se po večírku, že se Nina Dobrev a Austin drželi za ruce a chovali se k sobě jako milenci. Někdo je dokonce zaslechl si povídat, a Austin oslovil tuhle drobnou brunetu 'babe' (kotě). "Říkal Nině 'babe', a dával jí ruce kolem pasu," nechal se slyšet svědek z červnové afterparty, který se pohyboval blízko dvojice. Po letní dovolené Niny Dobrev na francouzské riviéře, kde byla s Leonardem diCapriem, se spolu přestali objevovat na veřejnosti. Platí ještě pořád, že jsou spolu, nebo ne? Chceš i dál číst novinky o Nině Dobrev?

Zdroj : Daily Mail