Nina Dobrev : Nina je zpátky na scéně

Ecrit par

Nina Dobrev vypadá teď skutečně šťastná a na dobrém místě - a my asi víme, čím to bude. Podívejte se, jak jí to tenhle čtvrtek slušelo na charitativním večírku v Los Angeles.

Nina Dobrev se stejně jako půlka Hollywoodu točí kolem charity, a tenhle týden přišla podpořit vydání knihy The Beauty Book For Brain Cancer. Ze všech losangeleských hereček vypadala Nina Dobrev nejuhlazenější a taky nejšťastnější. Parádní olivově zelený model neměl chybu, a kudy chodila, šířila pozitivní vibrace. Nina Dobrev právě točí s Domhallem Gleesonem film Crash Pad, a změna filmového týmu jí dělá dobře. Příští rok by se taky měla objevit v revivalu Pobřežní hlídky.

Kdybysme nevěděli, že Nina Dobrev právě randí s Austinem Stowellem, tak by nám snad přišlo, že Nině svědčí 'single life'. Jenže v určitém slova smyslu to tak je - Nina je spokojená s tím, že udělala několik životních změn, zatímco její bývalý přítel Ian Somerhalder se letos rychle rozhodl oženit se svou relativně novou přítelkyní. Chce Nina Ianovi něco dokázat? Ne, naopak - nemůže jí to být už víc fuk - má svůj život a všechno zase klape. Jak se ti líbí Niny outfit?

Zdroj : Daily Mail