Rihanna : Vstupenky na koncert v pražském Edenu v prodeji od 3. prosince !

Ecrit par

Rihanna vystoupí v červenci 2016 opět v Praze, a online vstupenky budou za chvíli v prodeji! Možnost koupit e-ticket budete mít už 3. prosince. Kdo chce stihnout Rihanna Anti Tour, asi si bude muset hýbnout. Kdo má předplacenou službu TIDAL, už může nakupovat!

Rihanna vyráží v roce 2016 na Anti World Tour, 26. července se zastaví i v Praze v Eden Aréně. Vstupenky budou v prodeji od 3. 12. 2015. A kromě přísně působívé Rihanny na plakátu k Anti Tour bude k show patřit ještě jeden výborný bonus : The Weeknd a Big Sean budou speciálními hosty na všech evropských koncertech včetně toho v Praze. Weekndovo skvělé "Can't Feel My Face" si tak budete moct vychutnat naživo. Rihanna s albem ANTI otálí celý jeden rok, a teď alespoň spustila novou interaktivní aplikaci ANTIdiaRY, se kterou jí pomáhal Samsung. Kam se Rihanna posune od svého posledního výkonu na Diamonds World Tour v roce 2013?

Rihanna od Diamonds rozhodně přitvrdila. Stačí se podívat na poslední oficiální klip, který vyšel na Youtube v létě - Bitch Better Have My Money. Ze singlu American Oxygen se mohla stát nová americká hymna, to by se ale nesměl stát průšvih jménem Tidal. Tenhle nový music streaming servis rozjel rapper Jay-Z, a zamknul pod něj spoustu muziky, včetně té Rihanniny. Tidal bohužel nedokázal svoje interprety prodat, a Rihanna se celé léto plácala v dilematu, jak vydá svoje osmé studiové album, když její songy nikdo na Youtube nesmí (nebo nesměl) ani vidět. Zdá se, že se konečně Jay-Z a Rihanna dobrali nějakého dealu, a je super zpráva, že Rihannu příští léto uvidíme zase živě. Jaké bude ANTI a jeho show můžeme tušit - sexy, plné kostýmů a efektů, a hlavně drsných nadávek. Rihanna je až po uši ve své životní fázi "bad gal Riri" a zatím s tím slaví úspěch, snad jí Tidal nebude dál stát v cestě! Takže mazejte 3. prosince pro vstupenky na portálu TicketPro. Vstupenky budou k dostání od 1490-2190 korun.

Členové klubu TIDAL budou mít přístup k exkluzivnímu předprodeji vstupenek pro ANTI WORLD TOUR od pondělí 30. listopadu od 10:00 hodin do středy 2. prosince 10 hodin. Členové mohou najít podrobnosti o nákupu vstupenek po přihlášení do svých TIDAL účtů, a to pomocí webového prohlížeče, desktop aplikace nebo mobilní aplikace. Noví uživatelé se mohou přihlásit na TIDAL.com. Jdeš na koncert Rihanny v Eden Aréně?

Zdroj : melty/Ticketpro