Sebastian : Nový singl Záchranný bod

Ecrit par

Už jste si asi mysleli, že Sebastian a ATMO Music si šli pomalu každý svou cestou. Ale to je omyl. Za skvělý sound Sebastianova nového singlu Záchranný bod může i producent z ATMA ODDý. Kde se nový klip vůbec točil?

Sebastian už se nemohl dočkat, až vydá nový klip k singlu Záchranný bod, a my se tomu v melty vůbec nedivíme. Jeho Youtube kanál potřeboval po úspěchu Toulavé další chytlavé video, a my musíme říct, že tohle za tu práci vážně stálo. Obrazovou složku videoklipu dostal opět na starost Zdeněk Sopůšek, s ním Sebastian točil i video Toulavá. Sebastian se sám jen s kytarou vydává po stopě holky, která mu v polích a skalách vždycky jen těsně uniká. Skvělá paralela se Záchranným bodem v textu songu, a vizuálně zdařená story. Videoklip se natáčel v půvabné přírodě Českého ráje, v Klokočských skalách a v Lázních Libverda, kde je proslulá Stodola. Písnička, ani videoklip nevznikaly snadno, ale jak říká Sebastian: „Asi to tak mělo být. Přes všechny překážky a komplikace jsem s výsledkem spokojený a těším se, co tomu řeknou posluchači.“

Nevíme, co Sebastian těmi komplikacemi má namysli. I když jde semtam vidět, že synchronicita obrazu a zvuku nejsou úplně perfektní. Nicméně, záběry ze skal, kam Sebastian doputuje při hledání blonďaté krásky, to naprosto vynahradí. Tak přitažlivý a přitom relativně jednoduchý vizuální ´storytelling´ v Čechách často nevzniká. Tady se to zdánlivě prosté podařilo zachytit, a Sebastian svoje poselství předal v klipu dost přesvědčivě. Navíc, pokud jde o tenhle song, tak tohle je přesně pop, který je v našich rádiích tak potřeba.

Na zvukové nahrávce Sebastian znovu spolupracoval s producentem ODDým z Atmo Music, na textu se podílel Petr Harazin ze skupiny Nebe, jehož služeb využívá i nejpopulárnější česká kapela současnosti Kryštof.„Zájem o Toulavou nás překvapil, jsem ale samozřejmě moc rád, že se písnička tolika lidem líbí. Zároveň nás její úspěch zavazuje,“ říká Sebastian a fanouškům vzkazuje: „Doufám, že si zamilujete i Záchranný bod!“ Jak se vám líbí singl Záchranný bod i s klipem?

Zdroj : Warner