SuperStar 2015 : Byla porota k Daliborovi Slepčíkovi až moc kritická ?

Ecrit par

Jakou práci odvádí letos porota SuperStar? A mohla Sabině a Daliborovi Slepčíkovi uškodit víc, než bylo nutné? Ohlédneme se za prací lidí, kteří každou neděli ovlivňují názor nás všech.

Palo Habera, Pyco Rausch, Marta Jandová, Klára Vytisková, Ondřej Soukup, a nakonec i Jitka Nováčková. Moderátoři, kteří nechali Dalibora a Sabinu Slepčíkovy, Petera Farkašovského, Melindu Noákovou a další dojít nekonečným počtem kol SuperStar, jen proto, aby je nakonec vyhodili před finále. Kdo hodnotí objektivně, a kdo přikládá schválně do ohně, aby soutěž SuperStar udělal kontroverzní?

Palo a Marta - Suicide Squad

Marta Jandová a Palo Habera dovedou být ze všech nejvíc objektivní, upřímní, ale taky kritičtí tak, že to bolí. Doslova fungují jako jednotka brutální upřímnosti. Ale v SuperStar 2015 kritiky ani tak nebylo dost - proto oběma klobou dolů za to, že svoji roli plnili a byli přísní! Marta si cení dynamiky vystoupení, takže působí jako hlídací pes toho, o čem tahle soutěž je : bavit, ukázat zápal, a podat stoprocentní výkon. Palo umí myslet jako hudební kritik, dává soutěžícím trochu vize toho, kam se se svým talentem dostanou, až reality show skončí. Včera toho bylo součástí i Palovo obligátní "Možná, že se tady dneska vidíme naposledy, ale i tak o tebe do budoucna nemám strach." Palo ho trochu děsivě adresoval Daliborovi i Emmě Drobné, a šířil tak ve finále paniku. Smířit se s osudem musel Dalibor Slepčík.

Vypadl Dalibor Slepčík kvůli porotě?

Daliborovi Slepčíkovi ale kritika nemohla v žádném případně uškodit. Je pravda, že bratrovi Sabiny je pořád jen patnáct a na svůj věk ukázal nesmírnou míru odvahy a odvedl hodně práce. Ale ta největší kritika vás posune dál, ne pochlebování. Porota, a to hlavně Ondřej Soukup, byli otevření a varovali Dalibora Slepčíka, že se přestává soutředit a působí bez zájmu. Ano, ubralo mu to hlasy, ale Dalibor dostal šanci svoje chyby odstranit. Udělal tak o jedno kolo pozdě, a už nenabral potřebnou rychlost. Přesně od toho tu porota je, a divákům nastavila potřebné zrcadlo. Dalibor vypadl, a před něj se dostali slabší soutěžící, kteří ale mají chuť a energii dál bojovat o letošní titul SuperStar.

Ondřej a Klára - Nekonečně zamilovaní

Kdyby Klára a Ondřej mohli naklikat až deset srdíček za každý dobrý výkon ve finále SuperStar, tak by se vám brzy roztekla obrazovka. Dostává nás na melty, jak často se tihle dva topí ve vlastních emocích, zamilovávají se platonicky do soutěžících, a slibují, že kdyby jim bylo -náct, byli by z výkonu úplně vyřízení. Naštěstí jako dospělí kritici umí zformulovat pořádné hodnocení.

Ondřej Soukup předvedl v plážové edici parádní trapas, když se chlubil, že jeho kamarád z branže je do rusovlasé Emmy beznadějně zamilovaný. To Emmu Drobnou vážně asi moc nerajcuje, ale co na to říct ... stává se to. A Ondřej tímhle neskončil. Štěpána Urbana svými komplimenty dostal z průměrného hodnocení až do finále SuperStar. Ondřej ve Štěpánovi vidí nesmírný talent, a nezapomene to zopakovat každou neděli. Celá věc hodně napovídá, že Ondřej vidí ve Štěpánovi sebe sama v tomhle mladém věku, a projektuje se do něho. Klára Vytisková zase ráda přirovnává kluky ze soutěže ke svým láskám z puberty. Víc osobní už to být ani nemůže, někdy je to roztomilé a nevinné, někdy by nás zajímal pohled s větším odstupem od porotkyně, která je nejmladší a má svojí liberální a easy povahou k mnohým ze soutěžících blízko náturou. Ale jako protiváha Marty a Pala duel Klára a Ondřej fungují. Možná by je TV NOVA mohla teď najmout jako talent scouty.

Jitka a Pyco - Gentleman a ztracená dáma

Pyco působí v SuperStar jako skvělý ustalovač a vyrovnaný profík. Dodal sebevědomí Veronice Danišové, když jí porota řekla, že vzhledem do SuperStar nepatří. Stejně tak si poradil i s Melindou a Peterem Farkašovským, kteří vždycky pochybovali, jestli porota vidí, jaký potenciál v nich je. Mrzí nás, že tihle dva nejsou ve finále, ale Pyco nemálo pomáhá bavit a podporovat všechny soutěžící. Jitka Nováčková svoji práci po několika hodně nešťastných kolech zvládá alespoň formálně dobře. Rozhodně je ale načase si do dalšího ročníku SuperStar hledat jinou modelku na zákulisní small talk : Jitka není zrovna moderátorka, která z lidí tahá upřímná doznání! Které osobnosti SuperStar vás letos bavily? Které byste vyměnili?

Zdroj : melty