SuperStar 2015 : Daniel Křižka a Emma Drobná jsou zpátky spolu

Ecrit par

Kdo z vás sleduje dnešní finále SuperStar, musel si užít pohled na finalisty, kteří už vypadli. Společná píseň SuperStar zase svedla dohromady BFFs Daniela Křižku a Emmu Drobnou.

Emma Drobná měla v posledních týdnech tolik jiných starostí, že musela odchod Daniela Křižky v listopadu obrečet a rychle se posunout na další zkoušky a přípravy show SuperStar 2015. Její šance vyhrát je velmi vysoká, a tak musela vztahy a přátelství nechat až na druhém místě. V hotelu ji po večerech poslední dobou bavil hlavně Štěpán Urban, ale Emma je pořád single. Naštěstí, Emma a Daniel si dnes večer znovu zazpívali spolu. Vedle Daniela se na pódiu znovu objevili Dalibor a Sabina Slepčíkovi, i Barbora Hazuchová a další tváře finále SuperStar. Daniel Křižka už v rozhovoru melty tenhle týden předem nastínil, že se zase na pražském pódiu objeví. A tipnul si i na to, kdo vyhraje. "Podle mě to vyhraje Emma," okomentoval to stručně tento týden. Porota SuperStar i bývalí finalisti v tipování triumf chvíli před rozhodnutím přisuzovala spíš klukům. Jenže - Pavol Kovaliček vypadl v dnešním finále jako první, a navzdory tomu, že hlasují hlavně slečny, na výhru nakonec nedosáhl.

Celý rozhovor s Danielem Křižkou

Emmě se už před týdnem ve finále ulevilo, že postoupila do posledního kola, a teď, pár minut před koncem show, je v poslední dvojici se Štěpánem. "Mám velkou radost, že jsem postoupila. A hlavně, že jsme postoupili všichni tři. Ale rozhodně jsem nečekala, že vypadne Dalibor. To bylo velké překvapení!" bez rozpaků přiznala. Kdo tedy měl podle ní skončit? Pavol? Nebo Štěpán? To neprozradila. Už proto, že by to ani jednomu z nich nepřála.

Téměř plnoletý Štěpán Urban nadchl porotu již během castingu. Byl prvním odvážlivcem, který před ně předstoupil. Štěpán Urban na castingu zazpíval píseň od One Direction a porotu výkonem naprosto ohromil. "Až to vyhraješ, tak vezmi všechny ty peníze, nekupuj za to blbosti, nikomu nic nedávej a sežeň si dobrého producenta a dobré skladatele," řekl mu Ondřej Soukup. I dnes večer ho porota prosila, ať se na to teď nevykašle, a pokouší se dál posouvat svoji kariéru zpěváka. Uvidíme - Štěpán by podle svého komentáře nezavrhnul ani herectví. Porota Superstar ho tak jednohlasně poslala dál - až do večera, kde je ve dvojici společně s favoritkou Emmou.

Hlasování a rozhodnutí o SuperStar roku 2015 bude na TV NOVA následovat co nevidět.

Zdroj : melty