SuperStar 2015 : Emma Drobná vyhrála SuperStar 2015 !

Ecrit par

Emma Drobná je SuperStar 2015! Krásná holka ze Slovenska s úžasným hlasem a milou povahou se právě stala vítězkou SuperStar 2015. Ani hlasy holek z obou států nestačily na to, aby Štěpán vyhrál finále téhle soutěže.

Hodně zasloužená výhra - Emma Drobná byla právě zvolená SuperStar 2015! Skvělému konci letošního ročníku zaslouženě kraluje zpěvačka, které každý z poroty i laické veřejnosti prorokuje velkou budoucnost. Emma byla z výsledku, který vyhlásil Pyco, dojatá. "Teprve až před půl hodinou mi došlo, že hraju o titul SuperStar," dodala před chvílí z pódia vtipně Emma, a nezapomněla poděkovat za skvělou podporu svojí rodině. Emma Drobná se v SuperStar objevila letos v létě, a dovedla si diváky TV Nova získat v SuperStar poprvé v duetu s Danielem Křižkou. Jejich song z nízkorozpočtového filmu Once udělal skutečnou díru do světa - všichni se začali zajímat o právě tyhle dva soutěžící. Daniel Křižka podle nás vypadl předčasně, ale nevadí - už dělá na Moravě živá vystoupení, a je nominován na cenu melty Future Awards jako talent roku 2016. Emma má všechny ingredience k tomu, stát se skutečnou interpretkou na české a slovenské scéně. Držíme jí palce, ať se jí chopí schopný producent! Její neuvěřitelně hebký hlas a krásné vystupování si svoje publikum najde. A i kdyby ne Emma je a bude SuperStar 2015!!!!!

Štěpán Urban, ačkoli dnes prohrál, ušel od svého nástupu do prvních kol výběru neuvěřitelnou cestu. Obyčejně krutá a upřímná porota na konci léta rozdávala verdikty, které bolely - a zatímco se na začátku zdálo, že Štěpán skončí s dalšími semifinalisty, jako byli Melinda Noáková, nebo Réka Ballová, nakonec se z něj stal nečekaný favorit, který v SuperStar pokořil dokonce i Dalibora a Sabinu Slepčíkovy.

"Ve finále jsme vyhazovali i skvělé zpěváky," dodala k tomu Klára Vytisková, když musela konstatovat, že vyřazování bylo někdy velmi těžké. Rozhodně je ale vidět, že s Emmou a Štěpánem na konci divákům víc stojí za hlas sympatická osobnost, že o dokonalý hlas nejde.

"Když se jim dívám do obličeje, tak vidím, že se tam něco odehrává," dodal dnes Ondřej Soukup. A my souhlasíme. S porotou SuperStar jsme dnes večer měli o dost větší problém, než se zpěváky, ale i tak to byla celkově poslední tři měsíce skvělá společnost profíků - Marta je dobrý kritik, Klára dává hodnocení osobní rozměr, Palo Habera platí za nejvtipějšího a taky nejvíc inteligentního porotce, a Ondřej je dobrým prorokem, který ví, kde se budou tyhle minihvězdičky v showbyznysu brzy pohybovat.

SuperStar dnes skončila, a my budeme sledovat, kam se kdo vrtne po finále. Komu předpovídáme velkou budoucnost? Daliborovi Slepčíkovi a Danielovi Křižkovi určitě. Z žen to kromě Emmy Drobné bude nejspíš mít zbytek holek těžké - třeba krásná a talentovaná Veronika Danišová by se musela chytit rychle, dokud je její želízko horké a o SuperStar se mluví - i přes talent je velmi těžké prorazit. Sabina bude mít před sebou velké dilema - jak najít svůj směr, když se doteď řídila ne vlastním vkusem, ale spíš 'vkusem většiny'? Uvidíme! Ale těšíme se na to, až všechny někde uvidíme naživo.

Jak se vám líbil letošní ročník? Emma je vítězkou, přáli jste jí to?

Zdroj : melty