SuperStar 2015 : Finále bez Slepčíkových. Lidé reagují na včerejší kolo

Ecrit par

Už jen Štěpán Urban, Emma Drobná, a Pavol Kovaliček zůstali v soutěži SuperStar. A diváci se snaží pochopit, jak se mohlo stát, že poslední kolo se odehraje bez Dalibora Slepčíka a jeho starší sestry Sabiny Slepčíkové.

Nestává se často, že by diváci už od prvních kol SuperStar vykřikovali, že znají finalistu soutěže. Ale sourozenci Slepčíkovi Sabina a Dalibor tohle dokázali, a měli tak kolem sebe ochranný obal předním koní soutěže, který je držel nad vodou jako nikoho jiného. Dalibora a Sabinu dokonce většina diváků TV NOVA viděla jako poslední dvojici, která svede finální souboj. Včerejší kolo se ale stalo něco nepravděpodobného - hlasování SuperStar 2015 vyřadilo ze hry i Dalibora Slepčíka, a příští týden bude mít úplně jiný spád, než publikum čekalo. Někteří jsou nadšení z toho, že Emma Drobná a Štěpán Urban zlomili tuhle předpověď ve svůj prospěch, někoho to naopak pěkně mrzí. Našli se i lidé, co v SuperStar teď vidí podvod.

@JanaBibijana Kadlecová : Na to že je mu teprve 15 a skončil 4 z toho chumlu tak je u mě frajer a s tim co umí už teď tak smekám, a to že ukázal své emoce, tak si myslím, že se nemá za co stydět. Emoce má každej normalní člověk.

@Angel Ira : Určitě je to podplacené a v případě Dalibora zmanipulované v jeho neprospěch,hlasů měl víc než dost stoprocentně,jen ho podvodně vyřadili...takže Superstar 2015 pro mě tímto jeho vyřazením skončila

@Daniela Sailerová : Tyvole to si děláte srandu. Koukám že ta superstar je celá podplacená, není možný aby vypadl

Už jsi hlasoval pro Daniela Křižku v melty Future Awards?

@Barule Vlachová : Myslím, že by měla porota rozhodnout kdo by měl odejít. Né všichni lidi zpěvu rozumí. V této soutěži by mělo jít především o hlas ale i trochu i o hezký vzhled. Nechtělo by se mně koukat na někoho, kdo je nepříjemný a ošklivý. Dalibor byl na výhru mladý ale Pavlovi to občas ujíždělo. VŠICHNI JSOU ALE DOBŘÍ . Chtěla bych vidět ty, který nadávají že je Dalibor hroznej atd. Navíc každý si může poslat hlas komu chce.

@Renáta Václavcová : Dalibore i když to teď nevyšlo, nevadí. Je pravda že jsi ještě na SuperStar mladý i když zpíváš líp než někteří. Ale SuperStar nekončí budou další a další a ty pokud se nevydáš jiným směrem se jednou vrátíš a všechny zválcuješ protože ty na to máš, jen ještě nebyl tvůj čas. Držím palce do budoucna a těším se na tebe. Byl jsi vážně skvělý :)

Porota včera večer v SuperStar nabídla svoje předpovědi těsně předtím, než padl verdikt, aniž by věděla, jak diváci rozhodli SMSkami v hlasování. "Když už se musím rozhodnout, pro mě byl nejmíň atraktivní Dalibor." Stejně to viděla i Marta Jandová, když došlo na celkové hodnocení . "Přestože nejsem žádná feministka, tak by Emma vypadnout neměla, protože už je to jediná holka mezi třemi kluky. Takže vypadnout by mohl Pavol," řekla Klára Vytisková.

Včerejškem končí regulérní soutěž SuperStar, a teď už na melty.cz čekáme jen na kolo finále 6. prosince, ve kterém se dozvíme, kdo se stane oficiálním finalistou 4. série SuperStar 2015. Do velkého SuperFinále postoupili pouze tři ze čtyř - zatímco Dalibor Slepčík odešel, Emma, Pavol a Štěpán bojují o letošní titul. Každý z nich si na 6. prosince vybere tři hity. Co si o vyřazení Dalibora vlastně myslíš ty?

Zdroj : melty