SuperStar 2015 : Finále SuperStar live na melty

Ecrit par

Začalo poslední kolo SuperStar, a je asi tak hebké, jako beránčí kůže ... ale přestaňte snít o Vánocích. Tohle finále nemá takové kouzlo, jak se zdá. Porotě došly nápady, a určitě to vadí nejen divákům ale i Emmě Drobné, Štěpánovi Urbanovi a Pavolovi Kovaličkovi.

Vánoce a Mikuláš slouží dnes finále SuperStar skvěle - Emma Drobná skočila do rudé róby s rozparkem, aby se převtělila do Mariah Carey s jejím All I Want for Christmas, Pavol a Štěpán vylezli na pódium ve svetrech se soby, jako dělaní pro klasickou rom-com Notting Hill. I další písničky po skvělé Emmě jsou ve vánočním duchu - ale dneska nás nezklamali soutěžící, nýbrž porota. Soutěžící se můžou nervy ukousat, aby podali svůj poslední výkon a vyhráli maximum hlasů pro výhru. A porota SuperStar - Klára, Ondřej, Palo a Marta? Vzdali z velké většiny komentování zpěvu, a dojímají se nad outfity, dekorací, a svěřují se s tím, jak doma balí dárky. Jako první dostala tuhle 'nadílku Emma Drobná. Její výkon byl skvělý a hodný dobré kritiky - ale Marta i Klára ji okamžitě odbyly s tím, že jim to připomnělo dobu vánoční. Vážně? Už tu tedy nejsme proto, abychom rozhodli, kdo bude letos SuperStar? Porota zkrátka dnes odmítá hodnotit. A to ještě před dvěma týdny všichni šili do Dalibora Slepčíka jako vosy.

Rozhovor melty.cz s Danielem Křižkou o SuperStar

Emma Drobná ani Štěpán Urban si nedovolili na to cokoli říct, ale pro to, jak na sobě tvrdě pracují - a že je progres vidět u Štěpána i Pavola! - jim nulový feedback musí hodně vadit. Asi se sami sebe ptají, jestli v SuperStar finále taky neslouží jako jedna z dekorací. Štěpán podal moc dobrý výkon se svou neckářovskou Půlnoční, a po krátkém komentáři ke zpěvu dostal od Marty opět zasněný, nic neříkající komentář "líbí se mi, jak jsi vzkázal lidem - mějte se rádi, protože to je to nejdůležitější."

Pavol Kovaliček prozatím se svou vánoční Tublatankou dostal z ženské i mužské části poroty největší feedback. Klára chválila Pavola za to, že se dokázal při zpěvu uvolnit, a nechal průchod parádnímu zpěvu, jak mu to u domácích songů sedí už tradičně. "Působíš komfortně, za to ti děkuju!" A Ondřej Soukup dodal vtipně : "Měl jsi krásný dydlaj - dydláš i dudláš výborně! Bylo to přirozený a čistý."

Verdikt melty : Zpěváci finále SuperStar - za jedna! Porota - za čtyři mínus. Jak se zatím dnešní finále líbí vám?

Zdroj : melty/TV Nova