SuperStar 2015 : Štěpán Urban prohrál. Pořád ale má svůj fanklub

Ecrit par

Soutěž, ve které jde o upřímnost a přátelství. Tak by se klidně dala označit SuperStar 2015. Štěpán Urban, Veronika Danišová, Pavol Kovaliček, Barbora Hazuchová i další jeden druhého podrželi až do konce. A diváci jim za to dávají skvělý feedback.

Emma Drobná si nepochybně včera zasloužila nejvíc ze všech vyhrát titul SuperStar 2015. Nikdo nikomu výhru nebo prohru nezávidí - všichni soutěžící se letos dokázali semknout a utvořit skoro na čtyři měsíce malou rodinu. A to soutěži SuperStar i generaci, která ji sleduje, dodává pozitivní známku v celkovém hodnocení. Lidé soutěž o největší zpěvácký talent sledovali se zaujetím, a kromě kritiky na Dalibora Slepčíka se dokázali na chvíli na sociálních sítích přestat hádat. I výhra Emmy Drobné byla pro diváky TV NOVA momentem pro pozitivní feedback. Prostě, ošklivých komentů bylo včera na sociálních sítích míň, než obvykle. I Štěpánovi, i Emmě dávali někteří lidé svoje uznání.

@Luc Ka : Štěpáne si moje letošní Superstar 2015 a věřim že nejsem sama ! Fandila sem ti až do konce !

@Kačka Vodáková : Víc jsem to přála Štěpánovi . Ale i Emma je super.

@Tereza Slámová : Škoda, že nevyhrál.. unsure emoticon . Ale i 2. místo je super :)

@Monika Homolková : Zasloužili si to oba dva

@Matýsek Udo Arny : Tip na finále mi vyšel. Je jedno, který vyhraje. Oba jsou vyjimeční, oba mají rozpoznatelné hlasy, oba jsou charakterističtí, oba maji charisma a osobnost. Ale co mě baví nejvíc je to, jací jsou to srdcaři.....a to celá trojka.....a fakt jim to věřím.

Emma vyhrála titul SuperStar 2015

Ne všichni byli ve svých FB komentářích tak přející, ale porota přece jen diváky vedla k větší shovívavosti. Stačilo jim asi, že Dalibor Slepčík dostával nechutné komentáře v průběhu soutěže, které byly víceméně jen závistivé a vůči teenagerovi se skvělým hlasem a odvahou taky nespravedlivé. Nicméně, fakt nás v melty těší, že si to finalisti SuperStar přáli mezi sebou. Tahle soutěž není ani tak o finanční výhře, jako o startovací pozici pro budoucí kariéru, a to je možnost, kterou Emma Drobná asi nepromrhá. Přáli jsme jí to, a jsme šťastní, že si titul odnesla zrovna ona. Kdo je podle tebe je skutečnou SuperStar tohohle ročníku ?

Zdroj : melty