SuperStar 2015 : Ta podoba s Madonnou se nedá zapřít

Ecrit par

Barbora Hazuchová se při narození musela ztratit svojí matce Madonně. Aneta Langerová neví, že má dvojče jménem Veronika Danišová ... a Emma Drobná by v Hollywoodu mohla zaskakovat za Kristen Stewart. V SuperStar je nezvyklá koncentrace doppelgangerů !

Už jste to všichni slyšeli z úst poroty SuperStar, a uslyšíte to od nás znovu : podoba Barbory Hazuchové se zpěvačkou Madonnou v jejích mladých letech je vážně stoprocentní. Ale Barbora není jediná, která ve včerejším semifinále mátla! Kdo další má po světě slavnějšího doppelgangera ?

Karolina Přibylová a Nina Dobrev

Inspirujete nás na Facebooku, a my musíme jedině souhlasit. Karolina má něco z bývalé herečky z Upířích deníků Niny Dobrev. Ano, účes může dělat divy, ale v tom je taky klíč k podobě! Jakmile Karolina v semifinále SuperStar vystoupila s pěšinkou vprostřed, byla stoprocentní doppelganger Niny. Karolina sice včera vypadla, ale kariéru by někde udělat mohla ... třeba v Mystic Falls.

Emma Drobná a Kristen Stewart

Emma se kolo za kolem SuperStar vylupuje jako krásná perla - a včera už se všichni nechali unášet jejím kouzlem dobrovolně. Její song byl podle mnohých diváků to nejlepší, co slyšeli. A padají i tipy, že Emma Drobná se letos stane SuperStar 2015. Ať je to jak chce, s Kristen by si jinak mohla začít plánovat filmovou kariéru. Hvězdě Kristen Stewart se dvojnice vždycky bude hodit.

Barbora Hazuchová a Madonna

Barbořino obočí je jako copy paste toho obočí, co vládlo v počátcích MTV obrazovce. Barbořiny oči stejně jako Madonniny odráží navenek výjimečné charisma, a to je jedině dobrá zpráva - Barbora toho ve své kariéře musí využít ke svému dobru. S hlasem ani vzhledem tahle milá holka ze Slovenska nikdy problém mít nebude.

Veronika Danišová a Aneta Langerová

Podoba Veroniky a Anety je jenom mírná, ale my víme, v čem nás ty dvě tak připomínají. Kromě vizáže jsou stejný typ osobnosti - plašší, rezervované, ale s pronikavým myšlením a cílevědomostí. Veronika Danišová včera ukázala, jak moc tvrdě na sobě umí zamakat. A navzdory tomu, že jí někteří členové poroty předpovídali brzký konec, včera jim dokázala, že byli úplně vedle. Bravo, Veroniko! Možná se v SuperStar nakonec dostaneš tak daleko, jako kdysi Aneta.

Kdo je podle vás nejvíc podobný svému doppelgangerovi? Barbora, Emma, nebo někdo jiný?

Zdroj : melty