Taylor Swift : Zasloužená dovolená v Austrálii

Ecrit par

Taylor si konečně dává trochu volna. Ačkoli pokračuje ve svém turné 1989, zastavila celou svoji profesionální partu na Hamiltonových ostrovech u pobřeží Austrálie, a nadělila všem společnou dovolenou.

Doteď jsme netušili, kolik lidí pracuje pro Taylor Swift na jejím obřím turné 1989, ale teď už to víme : celkem 125 lidí bere všude s sebou, když koncertuje po Evropě, Americe a Austrálii. Mezi jejími lidmi jsou tanečníci, sound a light inženýři, manažeři, ale i tanečníci a lidé, kteří se starají o vizuální část její one-woman show na turné 1989. Další koncert čeká Taylor Swift 7. prosince v Adelaide, a má tak předtím čas vzít celou svoji partu na blízké Hamiltonovy ostrovy, a pozvat je na menší dovolenou. "Díky, Hamiltonovy ostrovy, že se tak krásně staráte o mých 125 lidí, kteří jinak neúnavně pracují na 1989 World Tour, aby se ujistili, že stojí stage, že všechna světla svítí, že máme hotové kostýmy, naladěné kytary a můžeme hrát," poděkovala Tay veřejně zástupcům ostrova, kde žije sotva 1300 obyvatel. Taylor Swift, z níž si minulý týden dělal legraci její bývalý přítel Harry Styles, tam předčasně slaví svoje narozeniny. 13. prosince jí bude 26 let.

Místní televizní korespondentka Sunrise Queensland Michelle Tapper chtěla Taylor pošpinit, když si v přímém přenosu stěžovala, že jí ochranka Taylor Swift zakázala vstup na ostrovy. "Tohle se mi za 20 let práce v médiích ještě nestalo. Je dost k podivu, že jen kvůli jedné osobě se na ostrovy nejde dostat," stěžovala si dotčená australská novinářka do kamery. Úspěšné Taylor Swift je to evidentně fuk - objevuje vůně ostrova, užívá si s kolegy volno pláži, a konečně má čas na to, 'nic neřešit.' Alespoň do 7.12.! Který Taylořin singl máš nejradši?

Zdroj : Instagram