Teri Blitzen : BLogerka Teri představila signature kolekci oblečení !

Ecrit par

Teri se právě stala blogerkou, která bude mít vlastní signature kolekci. Její e-shop i Teri samotná představila na Instagramu první kousek, který bude asi nejhledanější dárek k vánocům letošního roku. Pozadu nebude ani Slovensko!

Teri Blitzen není pozadu - pospíšila si s výborným marketingovým nápadem, a těšně před Vánoci začala naznačovat, že chystá něco velkého. Na Instagramu včera přistála první fotka z kolekce, která se bude jmenovat stejně jako blogerka - Collection by Teri Blitzen. Signature kolekce vypadá skvěle - na první šále, kterou Teri svým followerům ukázala, černo-šedě provedení sobi, a osobní podpis Teri Blitzen. Vzhledem k tomu, že Teri Blitzen má cenu z festivalu Utubering, který se bude příští rok konat zase, a možná letos vyhraje opět titul Blogerka roku, tak je jasné, že kolekce půjde na dračku. Kolik si máte připravit peněz? Jak probíhá dodávka zboží? Jaké jsou způsoby platby, a můžete si totéž objednat až na Slovensko?

Před dvěma týdny se na e-shopu Teri Blitzen objevilo první zboží - doplňky do vlasů. A Teri na svoji práci byla dost hrdá, když o ní psala na Instagramu. "Čtu právě knížku "14 000 things to be happy about" a chtěla jssm se s Vámi podělit o jednu takovou "maličkost" která právě dělá radost mně. Poslední rok byl snad nejhektičtější mého (krátkého) života, ale dostavují se výsledky a jedním z prvních je začátek mého merche :) Říkám začátek, jelikož už je v plánu dalších milion věcí." A ta další věc z milionu, co zbývá představit, je tady - šála, které se design vyloženě podařil.

E-Shop Vol.10, který Teri Blitzen Collection prodává online, vysvětluje pravidla nákupu pro ty, co budou letos šálu a další produkty, co mají přibýt, hledat svým kamarádům jako dárek pod stromeček.

Zboží je možné odeslat na Slovensko.

Možnosti dopravy jsou přes uloženku, PPL i osobní odběr.

Platba kartou zatím možná není, ale brzy bude. Zatím jedině dobírkou, nebo hotově při osobním odběru.

Doprava zboží bude trvat 2-5 dní.

O tarifech za dopravu se můžete poradit přímo na stránce. Jdeš do zimní kolekce Teri Blitzen? Líbí se ti?

Zdroj : vol10.cz