Trabantem až na konec světa : Co vám dá Marek Slobodník za deset tisíc lajků ?

Ecrit par

Trabanti se několik dní před melty Future Awards, kam jsme je směle nominovali, ukazují v tom nejlepším světle. Blbinky a sázky o lajky na Facebooku - a v čele toho všeho maskot výpravy do Austrálie a Indonésie Marek Slobodník. Pozor, na spodu článku je update o Markově sázce!

"F*ck 2014". Tak se Slovák Marek Slobodník loučil s minulým rokem. No, dobře, špatným rokům se nic neodpouští. To je vidět. A Marek jede i v roce 2015 ve stylu I walk the line, a my se na jeho Facebooku dost dobře bavíme. Z dovolené na Fatře, která je úžasně zasněžená, a plná sluníčka, si člen výpravy Trabantů do Austrálie a Indonésie dal záležet na tom, aby dal zase nějakou dobrou pózu.

No co, je to maskot cesty Trabantů do Jižní Ameriky, no ne? Rozhodně. Marek si na svojí první cestě s Danem Přibáněm a spol. vykoubil tak ošklivě rameno, že nás to všechny bolelo taky, když jsme se byli podívat na tenhle super dokument. Válel totiž kdesi v divočině kolem Amazonky sudy. A teď, když pózuje na sněhu, nám dal všem challenge, který se neodmítá. Marek si stoupnul na studený svah Fatry jenom v trenýrkách a napsal : "Keď bude 1000 lajkov tak pridam dalšiu bez trenok." Kolik si myslíte, že dostal od té doby lajků? Dost na to, aby se ukázal ještě v druhé póze, kde se Marek proti kousavému mrazu chrání holýma rukama.

A na to, abyste mohli tohohle šoumena vidět jako totálního naháče i s rukama nahoře, mu musíte nasázet na jeho Facebooku 10 000 hlasů. To je tak vysoká laťka, že jestli ji Marek dosáhne, možná se kalifornský tým Facebooku rozhodne fotku necenzurovat :) Tak se do toho dejte, a hned se sem na melty.cz vraťte. Ještě totiž nevíte, jak se k tomu vyjádřil náčelník Trabantů Dan Příbáň. Pozor, páteční update článku! Marek Slobodník má ještě kousíček do desetitisícovky - nasbíral 8 872 hlasů až do dnešního rána.

"Marek je sice pankáč, ale jako správný skaut drží slovo. Tady je! UPDATE: za 10 000 lajků to prý bude bez rukou! ," okomentoval to Dan. Marek je v tuhle chvíli, na víc než šesti tisících hlasů, takže pokud z toho bude bingo, dáme vám o tom na Facebooku melty.cz vědět. A jestli jste už šli hlasovat pro holý zadek Marka Slobodníka, je na čase dát Trabantům až na konci světa hlas i u nás v melty Future Awards! Každý den jim můžete dát až do 21.1. jeden hlas. Přesně, jak říká Dan Přibáň : "Svět patří těm, co se nepo*erou". Který člen výpravy Trabantů do Austrálie je váš oblíbenec?

Zdroj : Facebook