Upíří deníky 7. série : Snaží se Ian Somerhalder zakrýt rozchod s Nikki ?

Ecrit par

Nechvalně známý celebrity web Celebrity Dirty Laundry tvrdí, že Ian Somerhalder a Nikki Reed mají před rozvodem. Existuje tak brzy po svatbě důvod k rozchodu?

Ian Somerhalder a Nikki Reed údajně na podzim tohoto roku vytvořili další kampaň na práva zvířat proto, aby mohli veřejnosti utajit, že jim to ve skutečnosti neklape. Je možné, že by využili svých vazeb k dobročinnosti k tomu, aby vyvrátili teorie o tom, že jsou na pokraji rozvodu?

Ian Somerhalder je od srpna roku 2016 zpátky na natáčení Upířích deníků 6. série. Ačkoli je tedy pracovně v Atlantě dost vytížený, podle severu Celebrity Dirty Laundry ho víc zaměstnává jeho čerstvé manželství. Podle totoho webu se prý už Ianovi a Nikki Reed vztah nefunguje, a aby se v tom nevrtali novináři, dohodli se údajně oba, že když budou dát organizovat eventy na podporu práv zvířat, nikdo si nevšimne, že jim manželství pár měsíců po svatbě nefunguje. Ocitnul se Ian Somerhalder ve stejné situaci s Nikki Reed, jako kdysi s Ninou Dobrev?

Nikki Reed a Ian Somerhalder představili animal-friendly kolekci

Ian Somerhalder pravděpodobně ukončil vztah s Ninou Dobrev proto, že se herečka a tehdejší kolegyně Iana z Vampire Diaries ještě nechtěla usadit a pořídit si děti. Na vrcholu kariéry by se tak asi nezdržela dlouho, a tak se Nina rozhodla, pokud je to pravda, že nebude riskovat, a na rodinu si ještě počká. Když si Nikki letos v létě těsně po rozvodu s prvním manželem brala Iana Somerhaldera za muže, už asi tušila, co chce Ian příště. Ian Somerhalder má na otcovství věk (je mu už neuvěřitelných 36 let), a Nikki teoreticky taky.

Jenže v kariéře herečky se jí zdaleka tolik nedaří, a ještě by před dítětem chtěla stihnout svého muže dohnat. Nová role Nikki Reed v seriálu Sleepy Hollow, která se má brzy začít točit v Atlantě, Nikki slibuje přesně to, co chce. Postup nahoru, uznání od kolegů z branže, a šance konečně prorazit mezi A class seriálové herce. Kritici by to Nikki asi zrovna neslibovali, ale Nikki se ještě nevzdává. Jestli je skutečně pravda, že jí kvůli kariéře troskotá vztah s Ianem, tak o nich ještě uslyšíme. Věříš tomu, že mají Ian a Nikki problémy v manželství?

Zdroj : Celebrity Dirty Laundry